İslam aleminde bayram sevinci

İslam aleminde bayram sevinci

Hindistan’da kaçan ineği yakalama çalışması

Hindistan’da kaçan ineği yakalama çalışması

Q8 yüzünü gösterdi

Q8 yüzünü gösterdi

Dolarda düşüş sürüyor

Dolarda düşüş sürüyor

Hazine ve Maliye Bakanlığı’ndan yeni kredi paketi

Hazine ve Maliye Bakanlığı’ndan yeni kredi paketi

Oryantiring’de 19 madalya
Oryantiring’de 19 madalya

Manisa 3. Kademe Oryantiring İl Birinciliği yarışması Salihli’de yapıldı. 214 sporcunun katıldığı yarışmada Soma Linyit Maden Spor Kulübü 19 Madalya ile ilçemize döndü. Salihli’de Manisa genelinde 214 sporcunun katılımı ile düzenlenen Manisa 3. Kademe Oryantiring İl Birinciliği yarışmasında Soma Linyit Maden Spor Kulübü, 10,12,14,16,18,20 ve 21 yaş ve üzeri kız ve erkek kategorilerinde yarışan sporcular […]

Manisa 3. Kademe Oryantiring İl Birinciliği yarışması Salihli’de yapıldı. 214 sporcunun katıldığı yarışmada Soma Linyit Maden Spor Kulübü 19 Madalya ile ilçemize döndü.

Salihli’de Manisa genelinde 214 sporcunun katılımı ile düzenlenen Manisa 3. Kademe Oryantiring İl Birinciliği yarışmasında Soma Linyit Maden Spor Kulübü, 10,12,14,16,18,20 ve 21 yaş ve üzeri kız ve erkek kategorilerinde yarışan sporcular toplamda 19 madalya ile yarışmayı tamamladı.
Soma Linyit Maden Spor Kulübü Başkanı Orhan Karslı, “Her anlamda bizi destekleyen Soma Kaymakamı Ahmet Altıntaş’a ,Soma Belediye Başkanı Ali Tulup’a, Soma İlçe Gençlik ve Spor Müdürü Vekili Dilek Mert’e ,Soma Halk Eğitimi Merkezi Müdürü İsmail Erdinç’e, emeği geçen oryantiring antrenörlerimiz Nursel Düzdemir, İsmail Burak Biçer, Sılay Mutlu ve Nalan Tuncel’e teşekkür ederiz. Elde etmiş oldukları başarılarla oryantiring sporunda Soma’yı en iyi şekilde temsil eden sporcularımızı tebrik eder ve 2019-2020 sezonunda başarılarının devamını dileriz” dedi.
The post Oryantiring’de 19 madalya appeared first on Soma Karaelmas Gazetesi.

The comments are closed.

ANKET

Sitemi nasıl buldunuz?

Fotoğraf Albümleri
Video Galerileri
Üye Girişi
  • Kullanıcı Adınız
  • Şifreniz