İslam aleminde bayram sevinci

İslam aleminde bayram sevinci

Hindistan’da kaçan ineği yakalama çalışması

Hindistan’da kaçan ineği yakalama çalışması

Q8 yüzünü gösterdi

Q8 yüzünü gösterdi

Dolarda düşüş sürüyor

Dolarda düşüş sürüyor

Hazine ve Maliye Bakanlığı’ndan yeni kredi paketi

Hazine ve Maliye Bakanlığı’ndan yeni kredi paketi

‘Özel eğitime Vurgun desteği’
‘Özel eğitime  Vurgun desteği’

‘Fikirler yarışsın, Engeller aşılsın. III. Özel Eğitim ve Rehberlik Hizmetleri Materyal ve Etkinlik Yarışması”na katılan Seda Keskin Vurgun ve Sözer Vurgun tarafından hazırlanan materyaller 1416 başvuru arasından seçilerek mansiyon ödülüne layık görüldü. Millî Eğitim Bakanlığı Özel Eğitim ve Rehberlik Hizmetleri Genel Müdürlüğünce düzenlenen “Fikirler Yarışsın Engeller Aşılsın III. Özel Eğitim ve Rehberlik Hizmetleri Materyal ve Etkinlik […]

‘Fikirler yarışsın, Engeller aşılsın. III. Özel Eğitim ve Rehberlik Hizmetleri Materyal ve Etkinlik Yarışması”na katılan Seda Keskin Vurgun ve Sözer Vurgun tarafından hazırlanan materyaller 1416 başvuru arasından seçilerek mansiyon ödülüne layık görüldü.
Millî Eğitim Bakanlığı Özel Eğitim ve Rehberlik Hizmetleri Genel Müdürlüğünce düzenlenen “Fikirler Yarışsın Engeller Aşılsın III. Özel Eğitim ve Rehberlik Hizmetleri Materyal ve Etkinlik Yarışması” ödülleri sahipleriyle buluştu.
Özel eğitim ve rehberlik hizmetleri alanındaki yenilikçi, özgün, yaratıcı ve işlevsel çalışmaların teşvik edilmesi amacıyla düzenlenen
yarışmaya Millî Eğitim Bakanlığı’na bağlı resmî ve özel kurumlarda görev yapan öğretmenler, yöneticiler ile Üniversitelerde görev yapan akademik personel katılmaktadır.
3. Özel Eğitim ve Rehberlik Hizmetleri Materyal ve Etkinlik Yarışması’na özel eğitim materyal kategorisinde 902, özel eğitim etkinlik kategorisinde 247, rehberlik etkinlik kategorisinde 267 olmak üzere toplamda 1416 başvuru yapılmıştır. Yarışmanın sonucunda Yukarı Avdan İlkokul’unda görev yapan Seda Keskin Vurgun ile ekip arkadaşı Sözer Vurgun Materyal alanında dereceye girerek mansiyon ödülünü almıştır. Seda Keskin Vurgun ve Sözer Vurgun’un Özel eğitim alanında matematik öğrenimini kolaylaştırmak ve öğrenirken bilgiyi kalıcı hale getirmek için tasarladıkları materyaller yarışma sonucunda ödüle layık görülmüştür. Milli Eğitim Bakanlığınca yarışmada dereceye giren materyaller Ar-Ge çalışmaları ile geliştirilerek ülkemizde özel eğitim ve rehberlik alanına kazandırılacaktır.
The post ‘Özel eğitime Vurgun desteği’ appeared first on Soma Karaelmas Gazetesi.

The comments are closed.

ANKET

Sitemi nasıl buldunuz?

Fotoğraf Albümleri
Video Galerileri
Üye Girişi
  • Kullanıcı Adınız
  • Şifreniz