İslam aleminde bayram sevinci

İslam aleminde bayram sevinci

Hindistan’da kaçan ineği yakalama çalışması

Hindistan’da kaçan ineği yakalama çalışması

Q8 yüzünü gösterdi

Q8 yüzünü gösterdi

Dolarda düşüş sürüyor

Dolarda düşüş sürüyor

Hazine ve Maliye Bakanlığı’ndan yeni kredi paketi

Hazine ve Maliye Bakanlığı’ndan yeni kredi paketi

Özel Medigün’den Sağlık protokolü
Özel Medigün’den Sağlık protokolü

Özel Medigün Hastanesi ile Öz Maden İş Polyak Sendikası arasında Sağlık protokolü imzalandı. Özel Medigün Hastanesi yaptığı indirimler ile kurumlara destek vermeye devam ediyor. Bir çok firma ile sağlık protokolü imzalayan Madigün Hastanesi son olarak Öz Maden İş Polyak Sendikası ile anlaşma yaptı. 2005 yılından beri sağlık ve eğitim alanlarında yatırım yapmaya devam eden Medigün […]

Özel Medigün Hastanesi ile Öz Maden İş Polyak Sendikası arasında Sağlık protokolü imzalandı.

Özel Medigün Hastanesi yaptığı indirimler ile kurumlara destek vermeye devam ediyor. Bir çok firma ile sağlık protokolü imzalayan Madigün Hastanesi son olarak Öz Maden İş Polyak Sendikası ile anlaşma yaptı.
2005 yılından beri sağlık ve eğitim alanlarında yatırım yapmaya devam eden Medigün sağlık ve eğitim kurumları sağlık alanında yapmış olduğu 3. Yatırımı Soma Özel Medigün Hastanesi olarak Soma halkına hizmet vermektedir. Sadece Soma’da 225 çalışanı bulunan hastane yapmış olduğu indirimlerle kurumlara destek vermektedir.
Kınık Eynez bölgesinde faaliyet gösteren Polyak Madencilik Şirketi Sendikası olan Öz Maden İş Sendikası ile anlaşma yapılmıştır. Öz Maden İş sendikası Polyak Sendika Başkanı Fatih Şen, Medigün Hastanesinden aldıkları kaliteli sağlık hizmetinden çok memnun olduklarına dile getirdi. Medigün Sağlık Grubu Pazarlama Yöneticisi Kadir Ay; Soma, Akhisar, Kınık, Bergama ve İzmir bölgesinde, Sağlıkta en iyi ve en yeni cihazlarla hizmet vermeye devam ettiklerini, sağlık ve eğitim alanında yatırımların devam edeceğini duyurdu.
The post Özel Medigün’den Sağlık protokolü appeared first on Soma Karaelmas Gazetesi.

The comments are closed.

ANKET

Sitemi nasıl buldunuz?

Fotoğraf Albümleri
Video Galerileri
Üye Girişi
  • Kullanıcı Adınız
  • Şifreniz