İslam aleminde bayram sevinci

İslam aleminde bayram sevinci

Hindistan’da kaçan ineği yakalama çalışması

Hindistan’da kaçan ineği yakalama çalışması

Q8 yüzünü gösterdi

Q8 yüzünü gösterdi

Dolarda düşüş sürüyor

Dolarda düşüş sürüyor

Hazine ve Maliye Bakanlığı’ndan yeni kredi paketi

Hazine ve Maliye Bakanlığı’ndan yeni kredi paketi

Özkan, 10 Kasım Mesajı Yayınladı
Özkan, 10 Kasım Mesajı Yayınladı

AK Parti Manisa Milletvekili Avukat Mehmet Ali Özkan, 10 Kasım Atatürk’ü Anma Günü Sebebi ile bir mesaj yayınladı, Özkan Mesajında; Milli mücadelemizin lideri, Cumhuriyetimizin kurucusu, Gazi Mustafa Kemal Atatürk`ü ebediyete intikalinin 80. yıl dönümünde minnetle ve şükranla anıyoruz. “Büyük ölülere matem gerekmez, fikirlerine bağlılık gerekir” diyen Gazi Mustafa Kemal Atatürk’ü yas tutarak anmıyoruz. Onun ve […]

AK Parti Manisa Milletvekili Avukat Mehmet Ali Özkan, 10 Kasım Atatürk’ü Anma Günü Sebebi ile bir mesaj yayınladı,
Özkan Mesajında; Milli mücadelemizin lideri, Cumhuriyetimizin kurucusu, Gazi Mustafa Kemal Atatürk`ü ebediyete intikalinin 80. yıl dönümünde minnetle ve şükranla anıyoruz.
“Büyük ölülere matem gerekmez, fikirlerine bağlılık gerekir” diyen Gazi Mustafa Kemal Atatürk’ü yas tutarak anmıyoruz. Onun ve aziz şehitlerimizin bize bırakmış olduğu emanetine sımsıkı sarılarak anıyoruz. Atatürk’ün işaret ettiği şekilde Devletimizi muasır devletler seviyesine çıkartmak için gece gündüz demeden çalışıp, halkımızın hak ettiği refaha kavuşmasını sağlayarak anıyoruz.
Milli mücadele döneminde Gazi Mustafa Kemal’in önderliğinde elde etmiş olduğumuz birlik ve beraberlik ruhuna halkımızla birlikte sahip çıkarak, ölümünün 80. yılında saygıyla anıyor, Gazi Mustafa Kemal Atatürk ve silah arkadaşlarına rahmet diliyorum” dedi.
The post Özkan, 10 Kasım Mesajı Yayınladı appeared first on Soma Karaelmas Gazetesi.

The comments are closed.

ANKET

Sitemi nasıl buldunuz?

Fotoğraf Albümleri
Video Galerileri
Üye Girişi
  • Kullanıcı Adınız
  • Şifreniz