İslam aleminde bayram sevinci

İslam aleminde bayram sevinci

Hindistan’da kaçan ineği yakalama çalışması

Hindistan’da kaçan ineği yakalama çalışması

Q8 yüzünü gösterdi

Q8 yüzünü gösterdi

Dolarda düşüş sürüyor

Dolarda düşüş sürüyor

Hazine ve Maliye Bakanlığı’ndan yeni kredi paketi

Hazine ve Maliye Bakanlığı’ndan yeni kredi paketi

Özkan ‘Kılıç Adaletin simgesi’
Özkan ‘Kılıç Adaletin simgesi’

Tes-İş Sendikası Yönetim Kurulu üyeleri, Manisa Milletvekili Mehmet Ali Özkan’ı ziyaret ederek adaletin sembolü olan Kılıç hediye etti. Tes-İş Sendikası Soma İlçe Yönetim Kurulu üyeleri Milletvekili Mehmet Ali Özkan’ı ziyaret ederek Kılıç hediye etti. Hayırlı olsun dileklerinde bulunan Yönetim Kurulu adına başkan Fehmi Işık ‘ Adaletin simgesi olarak anılan kutsal kılıç hediye etmek istedik. Adaletli […]

Tes-İş Sendikası Yönetim Kurulu üyeleri, Manisa Milletvekili Mehmet Ali Özkan’ı ziyaret ederek adaletin sembolü olan Kılıç hediye etti.
Tes-İş Sendikası Soma İlçe Yönetim Kurulu üyeleri Milletvekili Mehmet Ali Özkan’ı ziyaret ederek Kılıç hediye etti. Hayırlı olsun dileklerinde bulunan Yönetim Kurulu adına başkan Fehmi Işık ‘ Adaletin simgesi olarak anılan kutsal kılıç hediye etmek istedik. Adaletli olacağına inancımız tamdır. Soma’ya yararlı bir milletvekili olacağınıza ve bu görevi yerine getirirken adaletli olacağınıza inanarak böyle bir hediye seçiminde bulunduk. Ülkemize ve Somamıza hayırlı olmasını diliyor. Görevinizde başarılar diliyoruz’dedi.
Milletvekili Mehmet Ali Özkan ise ‘ Halkımız kendi üzerine düşeni fazlasıyla yerine getirdi. Şimdi görev sırası bizde. Bizlerde Ülkemize ve Manisa’mıza faydalı işler yapmak için bu göreve talip olduk. Peygamberimiz Hz. Muhammed (SAV) tarafından Hz. Ali’ye armağan edilen ve asırlardır adaletin sembolü olan kılıç gerçek adaletin, hakkaniyetin, doğruluğun ve mertliğin simgelemektedir’dedi.
The post Özkan ‘Kılıç Adaletin simgesi’ appeared first on Soma Karaelmas Gazetesi.

The comments are closed.

ANKET

Sitemi nasıl buldunuz?

Fotoğraf Albümleri
Video Galerileri
Üye Girişi
  • Kullanıcı Adınız
  • Şifreniz