İslam aleminde bayram sevinci

İslam aleminde bayram sevinci

Hindistan’da kaçan ineği yakalama çalışması

Hindistan’da kaçan ineği yakalama çalışması

Q8 yüzünü gösterdi

Q8 yüzünü gösterdi

Dolarda düşüş sürüyor

Dolarda düşüş sürüyor

Hazine ve Maliye Bakanlığı’ndan yeni kredi paketi

Hazine ve Maliye Bakanlığı’ndan yeni kredi paketi

Özlem Yıldız İstanbul Kitap Fuarında
Özlem Yıldız İstanbul Kitap Fuarında

Soma’da yaşayan çocuk kitapları yazarı ve Fatih Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi Edebiyat Öğretmeni Özlem Yıldız, Çocuk ve Gençlik Yayınları Derneği’nin 25. yılı anısına üyelerinin ilk kitap kapak resimlerinin sergilendiği “İlk Kitabım” adlı etkinliğe “Cüssolar” ile katıldı. İstanbul TÜYAP Kitap fuarı kapsamında gerçekleşen sergi, Gülten Dayıoğlu’nun 1963 baskılı “Bahçıvanın Oğlu” adlı kitabı ile başlayıp yıllar […]

Soma’da yaşayan çocuk kitapları yazarı ve Fatih Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi Edebiyat Öğretmeni Özlem Yıldız, Çocuk ve Gençlik Yayınları Derneği’nin 25. yılı anısına üyelerinin ilk kitap kapak resimlerinin sergilendiği “İlk Kitabım” adlı etkinliğe “Cüssolar” ile katıldı.

İstanbul TÜYAP Kitap fuarı kapsamında gerçekleşen sergi, Gülten Dayıoğlu’nun 1963 baskılı “Bahçıvanın Oğlu” adlı kitabı ile başlayıp yıllar içerisinde yayımlanan ilk kitapları kapsadı. Özlem Yıldız da konu ile ilgili: “2011 yalında yayımlanan Cüssolar kitabım aracılığıyla çocuk ve gençlik edebiyatının ustaları ile aynı salonda yer almak büyük mutluluk. İzmir kitap fuarına yıllardır katılıyorum. Ülkemizin Kültür Başkenti diyebileceğim İstanbul’da gerçekleştirilen fuara ilk kez katılıyorum. Bu vesile ile böyle bir çalışmayı organize eden Çocuk ve Gençlik Yayınları Derneği’ne ve Cüssolar’ın üçüncü baskısına ulaşmasını sağlayan (Başta Somalı okurlar olmak üzere) tüm okurlarıma teşekkür ederim.” dedi. Biz de Karaelmas Gazetesi olarak yazarımıza yeni kitaplarında da başarılar diliyoruz. The post Özlem Yıldız İstanbul Kitap Fuarında appeared first on Soma Karaelmas Gazetesi.

The comments are closed.

ANKET

Sitemi nasıl buldunuz?

Fotoğraf Albümleri
Video Galerileri
Üye Girişi
  • Kullanıcı Adınız
  • Şifreniz