İslam aleminde bayram sevinci

İslam aleminde bayram sevinci

Hindistan’da kaçan ineği yakalama çalışması

Hindistan’da kaçan ineği yakalama çalışması

Q8 yüzünü gösterdi

Q8 yüzünü gösterdi

Dolarda düşüş sürüyor

Dolarda düşüş sürüyor

Hazine ve Maliye Bakanlığı’ndan yeni kredi paketi

Hazine ve Maliye Bakanlığı’ndan yeni kredi paketi

Play off’u zorlayacağız
Play off’u  zorlayacağız

Somaspor Yönetimi, Futbol takımı, Basın mensupları ile kahvaltıda bir araya geldi. Somaspor Yönetim Kurulu Başkan Vekili Cem Doğan, Somaspor’a inanan ve destek olan herkese teşekkür etti. Somaspor Yönetim Kurulu üyeleri, Somaspor takımı, Basın mensupları ile bir araya geldi. Somaspor bütçesinden ve yapılan çalışmalar hakkında bilgi veren Somaspor Yönetim Kurulu Başkan Vekili Cem Doğan ‘ Somaspor […]

Somaspor Yönetimi, Futbol takımı, Basın mensupları ile kahvaltıda bir araya geldi. Somaspor Yönetim Kurulu Başkan Vekili Cem Doğan, Somaspor’a inanan ve destek olan herkese teşekkür etti.

Somaspor Yönetim Kurulu üyeleri, Somaspor takımı, Basın mensupları ile bir araya geldi. Somaspor bütçesinden ve yapılan çalışmalar hakkında bilgi veren Somaspor Yönetim Kurulu Başkan Vekili Cem Doğan ‘ Somaspor için nereye gidersek boş çevrilmedik. Tabanından tavanına herkes Somaspor için birşeyler yapıyor.’dedi.
Kahvaltı sonrası basın mensuplarının sorularını cevaplayan Doğan ‘Bugün kadromuz, yöneticilerimiz, basınımızla birlikte tam kadro birlikteyiz. Hemen hemen 1 aydan beri 3. lige çıktığımızdan beri bu organizasyonu tüm Soma’yı işin içine alarak geniş bir katılım sağlamaya çalışıyoruz. Yaş ortalaması oldukça genç transfer edilen arkadaşlarımızın. Bu arkadaşlarımızla birlikte biz bu ligi rahatlıkla götürebileceğimize inanıyoruz. 16-17 transferimizle birlikte kulübümüzün toplam bütçesi 6 – 6,5 milyon bir bütçemiz var. Şeffaf olmaya gayret ediyoruz. 1,5 Milyonluk kısmı federasyon tarafından karşılanıyor. Büyük firmalar, esnaflar ve belediyemizden ve kombineler ile biz bunları götürmeye çalışıyoruz. Şuan aracı çalıştırdık, gaza bastık bu hareketliliğin devam etmesi gerekiyor. Zorlu bir süreç ama bu kurduğumuz takım play off’u zorlayacak bir takım. Sahamızda reklam panolarımız var. 55 tanesini doldurduk. İmbat firmamız ana sponsorumuz. Demir Export Forma desteğinde bulunma gibi bir durum söz konusu. Soma Çimento’dan destek isteyeceğiz. Soma’ya dışarıdan gelen büyük firmalara ziyaret gerçekleştiriyoruz. Nereye gidersek gidelim herkes bir şekilde yardımcı olmaya çalışıyor. Hayırlısı ile başaracağız. Bu kadar yöneticiler işimizin arasında Soma için çalışıyoruz. Sosyal Medya üzerinde kimlerin yardım yaptığını yayınlıyoruz. Özellikle büyük firmalar ile ilgili spekülasyonlar yapılıyordu. Hiç böyle bir şey yok. Herkes destek olmaya çalışıyor. Bunu özellikle belirtmek istiyorum. Bugün gelinen noktada Soma tabanı ile birlikte bu takıma sahip çıkmaya devam ediyor. 1 Eylül’de liglerimiz başlayacak. 1 Eylül’e kadar bu çalışmalara yoğun olarak devam edeceğiz. Başta Taraftarlarımız, basınımız, yöneticilerimiz, teknik ekip ve Soma halkına bu takıma sahip çıktıkları için çok teşekkür ediyorum’dedi.
The post Play off’u zorlayacağız appeared first on Soma Karaelmas Gazetesi.

The comments are closed.

ANKET

Sitemi nasıl buldunuz?

Fotoğraf Albümleri
Video Galerileri
Üye Girişi
  • Kullanıcı Adınız
  • Şifreniz