İslam aleminde bayram sevinci

İslam aleminde bayram sevinci

Hindistan’da kaçan ineği yakalama çalışması

Hindistan’da kaçan ineği yakalama çalışması

Q8 yüzünü gösterdi

Q8 yüzünü gösterdi

Dolarda düşüş sürüyor

Dolarda düşüş sürüyor

Hazine ve Maliye Bakanlığı’ndan yeni kredi paketi

Hazine ve Maliye Bakanlığı’ndan yeni kredi paketi

‘Sağlığınız Parmağınızın ucunda’
‘Sağlığınız Parmağınızın ucunda’

01-31 Ekim Meme Kanseri Farkındalık ve bilinçlendirme ayı etkinlikleri içinde yürüyüşler düzenlenerek konferanslar verildi. Soma Devlet Hastanesi yönetimi Somalı bayanları bilinçlendirmek için yoğun çaba sarf etti. 01-31 Ekim Meme Kanseri Farkındalık ve Bilinçlendirme Ayı çalışmaları kapsamında Soma’da yaşayan kadınlara yönelik “Sağlığınız Parmaklarınızın Ucunda” temalı bir eğitim verildi. Soma Devlet Hastanesi yemekhanesinde yaklaşık 200 katılımcı ile […]

01-31 Ekim Meme Kanseri Farkındalık ve bilinçlendirme ayı etkinlikleri içinde yürüyüşler düzenlenerek konferanslar verildi. Soma Devlet Hastanesi yönetimi Somalı bayanları bilinçlendirmek için yoğun çaba sarf etti.
01-31 Ekim Meme Kanseri Farkındalık ve Bilinçlendirme Ayı çalışmaları kapsamında Soma’da yaşayan kadınlara yönelik “Sağlığınız Parmaklarınızın Ucunda” temalı bir eğitim verildi. Soma Devlet Hastanesi yemekhanesinde yaklaşık 200 katılımcı ile birlikte kahvaltı etkinliği gerçekleştirildi.
Daha sonra konferans salonunda Doğum Servisi sorumlu hemşiresi Seher Andıç tarafından bayanlara kendi kendine meme muayenesinin nasıl yapılacağı konusunda önemli bilgiler verildi. Düzenlenen etkinliğe İlçe Sağlık Müdürü Dr.Fatih Güven, Manisa İl Sağlık Müdürlüğü Halk Sağlığı Başkanı Uzm. Dr. Leyla Arıcı katıldı.
Hastane Başhekimi Uzm. Dr. Ali Osman Çağlayan yaptığı konuşmasında meme kanseri farkındalığı ve erken tanının önemini anlattı. Çağlayan konuşmasında, meme kanserinin belirtileri, korunma yolları ve erken tanı için yapılan taramalar hakkında bilgiler vererek ve destekleri nedeniyle Soma Kadem yönetimine ve tüm katılımcılara teşekkürlerini iletti. Program sonunda tüm katılımcılar ile birlikte Devlet Hastanesi önünde hatıra fotoğrafı çektirildi.
The post ‘Sağlığınız Parmağınızın ucunda’ appeared first on Soma Karaelmas Gazetesi.

The comments are closed.

ANKET

Sitemi nasıl buldunuz?

Fotoğraf Albümleri
Video Galerileri
Üye Girişi
  • Kullanıcı Adınız
  • Şifreniz