İslam aleminde bayram sevinci

İslam aleminde bayram sevinci

Hindistan’da kaçan ineği yakalama çalışması

Hindistan’da kaçan ineği yakalama çalışması

Q8 yüzünü gösterdi

Q8 yüzünü gösterdi

Dolarda düşüş sürüyor

Dolarda düşüş sürüyor

Hazine ve Maliye Bakanlığı’ndan yeni kredi paketi

Hazine ve Maliye Bakanlığı’ndan yeni kredi paketi

Selçuk Balcı’dan Müzik ziyafeti
Selçuk Balcı’dan  Müzik ziyafeti

Karadeniz’in hırçın genci Selçuk Balcı Somalılara doyumsuz bir gece yaşattı. Karadeniz müziğinin sevilen sanatçısı Selçuk Balcı Soma’da konser verdi. Soma Belediyesinin ve Ordulular Kültür ve Yardımlaşma Derneğinin düzenlediği Selçuk Balcı konseri eğlenceli anlara sahne oldu. Binlerce Somalı vatandaş Ordulular Dernek bahçesinde gerçekleşen konserde karedeniz müzikleri ile coştu. Sevilen sanatçı Selçuk Balcı yaklaşık iki saatlik konser […]

Karadeniz’in hırçın genci Selçuk Balcı Somalılara doyumsuz bir gece yaşattı.
Karadeniz müziğinin sevilen sanatçısı Selçuk Balcı Soma’da konser verdi. Soma Belediyesinin ve Ordulular Kültür ve Yardımlaşma Derneğinin düzenlediği Selçuk Balcı konseri eğlenceli anlara sahne oldu.
Binlerce Somalı vatandaş Ordulular Dernek bahçesinde gerçekleşen konserde karedeniz müzikleri ile coştu. Sevilen sanatçı Selçuk Balcı yaklaşık iki saatlik konser boyunca, zaman zaman yaptığı kemençe şovuyla Somalı müzikseverlerin beğenisini kazandı. Kemençe ve tulum eşliğinde horonların oynandığı konser de zaman zaman duygusal anlarda yaşandı. Selçuk Balcı, şarkıları kadar esprileri ve sohbetleriyle de dinleyicilerinden tam not alırken muhteşem performansı karşısına davetliler yerinde duramadı. Program sonunda Belediye Başkanı Ali Tulup Balcı’ya teşekkür ederek madenci heykeli hediye etti.
The post Selçuk Balcı’dan Müzik ziyafeti appeared first on Soma Karaelmas Gazetesi.

The comments are closed.

ANKET

Sitemi nasıl buldunuz?

Fotoğraf Albümleri
Video Galerileri
Üye Girişi
  • Kullanıcı Adınız
  • Şifreniz