İslam aleminde bayram sevinci

İslam aleminde bayram sevinci

Hindistan’da kaçan ineği yakalama çalışması

Hindistan’da kaçan ineği yakalama çalışması

Q8 yüzünü gösterdi

Q8 yüzünü gösterdi

Dolarda düşüş sürüyor

Dolarda düşüş sürüyor

Hazine ve Maliye Bakanlığı’ndan yeni kredi paketi

Hazine ve Maliye Bakanlığı’ndan yeni kredi paketi

‘Senin iyi kalbin olmasa Bu gülümseme de olmaz’
‘Senin iyi kalbin olmasa Bu gülümseme de olmaz’

Türk Kızılayı Soma Şubesi Kızılay Haftası etkinlikleri çerçevesinde Fatma Aliye Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi ve Kurtuluş İlkokulu’na ziyaretler gerçekleştirdi. Türk Kızılayı Soma Şubesi, gerçekleştirdikleri çeşitli etkinliklerle Kızılay Haftasının coşkusunu yurdumuzun dört köşesinde yaşatmaya devam ediyor. Geleceğin büyükleri öğrenciler de bu önemli haftada Türk Kızılayı şubeleri sayesinde Kızılay’ı daha yakından tanıma ve Kızılay’a destek verme […]

Türk Kızılayı Soma Şubesi Kızılay Haftası etkinlikleri çerçevesinde Fatma Aliye Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi ve Kurtuluş İlkokulu’na ziyaretler gerçekleştirdi.

Türk Kızılayı Soma Şubesi, gerçekleştirdikleri çeşitli etkinliklerle Kızılay Haftasının coşkusunu yurdumuzun dört köşesinde yaşatmaya devam ediyor. Geleceğin büyükleri öğrenciler de bu önemli haftada Türk Kızılayı şubeleri sayesinde Kızılay’ı daha yakından tanıma ve Kızılay’a destek verme imkânı buluyorlar.
Soma Kızılay Şubesi ise öğrencilere, Kızılay’ın kuruluşu, bugünlere nasıl geldiği, görev ve sorumlulukları hakkında bilgiler vermeye devam ediyor.
Kızılay Haftası kapsamında Fatma Aliye Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi ve Kurtuluş İlkokulu’nu ziyaret eden Kızılay Soma Şubesi Yönetimi ve gönüllüleri ‘Kızılay 151. kuruluş yı dönümünü kutluyor. Senin iyi kalbin olmasa, bu gülümseme de olmaz, sensiz olmaz’ iyilik hareketi ile 29 Ekim- 4 Kasım arası Kızılay Haftamızı kutluyoruz. Bu kapsamda ilçedeki okulları ziyaret ederek öğrencilerle bir araya geliyoruz. Kızılay hakkında onlara bilgi veriyoruz. Ayrıca çeşitli hediyelerle öğrencilerimizi sevindiriyoruz” dediler.
The post ‘Senin iyi kalbin olmasa Bu gülümseme de olmaz’ appeared first on Soma Karaelmas Gazetesi.

The comments are closed.

ANKET

Sitemi nasıl buldunuz?

Fotoğraf Albümleri
Video Galerileri
Üye Girişi
  • Kullanıcı Adınız
  • Şifreniz