İslam aleminde bayram sevinci

İslam aleminde bayram sevinci

Hindistan’da kaçan ineği yakalama çalışması

Hindistan’da kaçan ineği yakalama çalışması

Q8 yüzünü gösterdi

Q8 yüzünü gösterdi

Dolarda düşüş sürüyor

Dolarda düşüş sürüyor

Hazine ve Maliye Bakanlığı’ndan yeni kredi paketi

Hazine ve Maliye Bakanlığı’ndan yeni kredi paketi

Sevdiklerine kart gönderdiler
Sevdiklerine kart gönderdiler

Gazi Mustafa Kemal İlkokulu öğrencileri sevdiklerine yılbaşı kartı gönderdi. Gazi Mustafa Kemal İlkokulu 2/C sınıfı öğrencileri öğretmenleri Işılay Özkaya önderliğinde hazırladıkları yılbaşı kartları ile PTT’ye gelerek sevdiklerine gönderdi. Öğrencileri ile birlikte unutulmaya yüz tutmuş yılbaşı kartpostalları hazırladıklarını ifade eden Öğretmen Işılay Özkaya ‘Bayram, yılbaşı ve özel günlerde kutlamaların cep telefonu mesajları ile elektronik postalarla yapılması […]

Gazi Mustafa Kemal İlkokulu öğrencileri sevdiklerine yılbaşı kartı gönderdi.
Gazi Mustafa Kemal İlkokulu 2/C sınıfı öğrencileri öğretmenleri Işılay Özkaya önderliğinde hazırladıkları yılbaşı kartları ile PTT’ye gelerek sevdiklerine gönderdi.
Öğrencileri ile birlikte unutulmaya yüz tutmuş yılbaşı kartpostalları hazırladıklarını ifade eden Öğretmen Işılay Özkaya ‘Bayram, yılbaşı ve özel günlerde kutlamaların cep telefonu mesajları ile elektronik postalarla yapılması sonucu duyguların ifadesi için kullanılan mektuplar, tebrik kartları ve kartpostallar teknolojiye yenik düştü. Ama yeni nesil bu eski güzelliklerden mahrum kaldı. Biz öğrencilerimize ve ailelerine bu nedenle bir nostalji yaşatmak istedik. Öğrencilerimiz hazırladıkları tebrik kartlarını, kartpostallarını ve mektuplarını sevdiklerine, akrabalarına posta yoluyla gönderecekler” dedi.
Öğrenciler sıra sıra PTT’ye girerek kartpostallarını gönderdi.
The post Sevdiklerine kart gönderdiler appeared first on Soma Karaelmas Gazetesi.

The comments are closed.

ANKET

Sitemi nasıl buldunuz?

Fotoğraf Albümleri
Video Galerileri
Üye Girişi
  • Kullanıcı Adınız
  • Şifreniz