İslam aleminde bayram sevinci

İslam aleminde bayram sevinci

Hindistan’da kaçan ineği yakalama çalışması

Hindistan’da kaçan ineği yakalama çalışması

Q8 yüzünü gösterdi

Q8 yüzünü gösterdi

Dolarda düşüş sürüyor

Dolarda düşüş sürüyor

Hazine ve Maliye Bakanlığı’ndan yeni kredi paketi

Hazine ve Maliye Bakanlığı’ndan yeni kredi paketi

Sevişler Ücretli olsun
Sevişler  Ücretli olsun

Sevişler mesire alanı göze hitap etmeye başladı. Piknik Masaları ve barbekülerin kurulma işlemleri devam ederken vatandaşlar ücretli olmasını istedi. Soma Belediyesi Park ve Bahçe İşleri Müdürlüğü ile Fen İşleri Müdürlüğünün koordineli çalışmaları ile büyük bir titizlikle devam eden Sevişler Mesire Alanı projesinde, ahşap çit yapım işlemleri ve oyun grubu kauçuk zemini döşeme işlemlerine başlayan ekipler […]

Sevişler mesire alanı göze hitap etmeye başladı. Piknik Masaları ve barbekülerin kurulma işlemleri devam ederken vatandaşlar ücretli olmasını istedi.

Soma Belediyesi Park ve Bahçe İşleri Müdürlüğü ile Fen İşleri Müdürlüğünün koordineli çalışmaları ile büyük bir titizlikle devam eden Sevişler Mesire Alanı projesinde, ahşap çit yapım işlemleri ve oyun grubu kauçuk zemini döşeme işlemlerine başlayan ekipler aynı zamanda Soma halkının kullanacağı piknik masaları, mangal ve barbekü kurulumlarına devam ediyor. Sosyal medya üzerinden yapılan çalışmaları paylaşan Belediye Başkanı Ali Tulup’a teşekkür eden vatandaşlar Mesire alanının giriş çıkışlarının cüzi bir ücret karşılığı yapılmasını istedi. Yapılan emeklerin bir süre sonra heba olmamasını isteyen vatandaşlar ‘ Personel olsun. Alkol girişi yasak olsun. Bu güzel çalışmaların boşa gitmesini istemiyoruz’dediler.
The post Sevişler Ücretli olsun appeared first on Soma Karaelmas Gazetesi.

The comments are closed.

ANKET

Sitemi nasıl buldunuz?

Fotoğraf Albümleri
Video Galerileri
Üye Girişi
  • Kullanıcı Adınız
  • Şifreniz