İslam aleminde bayram sevinci

İslam aleminde bayram sevinci

Hindistan’da kaçan ineği yakalama çalışması

Hindistan’da kaçan ineği yakalama çalışması

Q8 yüzünü gösterdi

Q8 yüzünü gösterdi

Dolarda düşüş sürüyor

Dolarda düşüş sürüyor

Hazine ve Maliye Bakanlığı’ndan yeni kredi paketi

Hazine ve Maliye Bakanlığı’ndan yeni kredi paketi

SOKAK HAYVANLARI BESLENME ÜNİTELERİ ÇÖPLÜK OLDU
SOKAK HAYVANLARI BESLENME ÜNİTELERİ  ÇÖPLÜK OLDU

Sokak hayvanlarlının yararlanması için mahalle aralarına Soma Belediyesi tarafından konulan besleme ünitelerilerinin çöplüğü andıran görüntüsü hayvansever dostları adeta isyan ettirecek noktaya getirdi. Hayvanların beslenmesi için büyük önem taşıyan beslenme üniteleri maalesef sadece gösterişde kaldı. Bu ünitelerin düzenli olarak temizlik ve bakımlarının yapılarak gerekli yem ve mama takviyelerinin yapılması gerekirken atık çöp ve içki şişelerinin yuvalandığı […]

Sokak hayvanlarlının yararlanması için mahalle aralarına Soma Belediyesi tarafından konulan besleme ünitelerilerinin çöplüğü andıran görüntüsü hayvansever dostları adeta isyan ettirecek noktaya getirdi.

Hayvanların beslenmesi için büyük önem taşıyan beslenme üniteleri maalesef sadece gösterişde kaldı. Bu ünitelerin düzenli olarak temizlik ve bakımlarının yapılarak gerekli yem ve mama takviyelerinin yapılması gerekirken atık çöp ve içki şişelerinin yuvalandığı çöp yığını haline getirilmesi ilçemize hiç yakışmıyor. Sokak hayvanlarının yeterli beslenmesi ve dezenfekte edilmesi, mamalarının konması hem vatandaşlarımızı rahatlatacak hemde amacına uygun halde sokak hayvanlarını rahatlatacaktır.
The post SOKAK HAYVANLARI BESLENME ÜNİTELERİ ÇÖPLÜK OLDU appeared first on Soma Karaelmas Gazetesi.

The comments are closed.

ANKET

Sitemi nasıl buldunuz?

Fotoğraf Albümleri
Video Galerileri
Üye Girişi
  • Kullanıcı Adınız
  • Şifreniz