Soma da 2 eve kumar baskını

Soma da iki evde gece yarısı kumar oynandığı ihbarını alan emniyet güçleri biri ev sahibi 13 kişiye 40 bin 950 TL idari işlem uyguladı. Ev sahibine daha öncede ‘Kumar Oynanması İçin Yer ve İmkan Sağlama’ suçlarından işlem yapıldığı öğrenildi.

Soma merkezinde Namazgah Mahallesinde bulunan bir evde kumar oynatıldığı ihbarı üzerine adreste yapılan aramada kumar oynamakta kullanılan iskambil kağıtları ve yazboz ele geçirildi. Hakkında daha öncede ‘Kumar Oynanması İçin Yer ve İmkan Sağlama’ suçlarından işlem yapılan ev sahibi T… hakkında ‘Kumar Oynamak İçin Yer ve İmkan Sağlamak’ suçundan adli işlem, ikamette bulunan 13 şahsa Umumi Hıfzıssıhha Kanunu kapsamında sosyal mesafeye uymamaktan toplam 40 bin 950 TL idari işlem uygulandı.

Ayrıca İlçe emniyet Müdürlüğü Ekipleri, ihbar üzerine Cuma Mahallesi’nde bir adrese yaptıkları baskında da Ev sahibi B.D. hakkında “Kumar oynamak için yer ve imkan sağlamak” suçundan adli işlem yapıldı. B.D. ,ile birlikte ikametten kumar oynayan 8 kişiye 25 bin 250 Lira idari para cezası uygulandı

The post Soma da 2 eve kumar baskını appeared first on Soma Karaelmas Gazetesi.

Yazar: somahaber

Avatar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir