İslam aleminde bayram sevinci

İslam aleminde bayram sevinci

Hindistan’da kaçan ineği yakalama çalışması

Hindistan’da kaçan ineği yakalama çalışması

Q8 yüzünü gösterdi

Q8 yüzünü gösterdi

Dolarda düşüş sürüyor

Dolarda düşüş sürüyor

Hazine ve Maliye Bakanlığı’ndan yeni kredi paketi

Hazine ve Maliye Bakanlığı’ndan yeni kredi paketi

Soma Devlet Hastanesin de “Verimlilik Yerinde Değerlendirmesi”
Soma Devlet Hastanesin de  “Verimlilik Yerinde Değerlendirmesi”

Sağlık Bakanlığı Kamu Hastaneleri Genel Müdürlüğü Verimlilik ve Kalite Uygulamaları Dairesi Başkanlığı Gözlemcileri tarafından Soma Devlet Hastanesin de “Verimlilik Yerinde Değerlendirmesi” gerçekleştirildi. Soma Devlet Hastanesi Başhekimi Uzm. Dr Ali Osman Çağlayan, “Yapılan değerlendirmede; tüm birimlerimiz bakanlık gözlemcileri tarafından ziyaret edilerek, hasta ve çalışan güvenliği ile verimlilik yerinde değerlendirme standartlarına uygunluğu değerlendirilmiştir.Değerlendirmenin kurumumuz adına son derece […]

Sağlık Bakanlığı Kamu Hastaneleri Genel Müdürlüğü Verimlilik ve Kalite Uygulamaları Dairesi Başkanlığı Gözlemcileri tarafından Soma Devlet Hastanesin de “Verimlilik Yerinde Değerlendirmesi” gerçekleştirildi.

Soma Devlet Hastanesi Başhekimi Uzm. Dr Ali Osman Çağlayan, “Yapılan değerlendirmede; tüm birimlerimiz bakanlık gözlemcileri tarafından ziyaret edilerek, hasta ve çalışan güvenliği ile verimlilik yerinde değerlendirme standartlarına uygunluğu değerlendirilmiştir.Değerlendirmenin kurumumuz adına son derece verimli olduğunu gözlemlemek bizi çok mutlu etti. Bakanlık gözlemcilerine değerlendirme sürecindeki tecrübe paylaşımları ve mesai arkadaşlarıma özverili çalışmaları için teşekkür ediyorum.Soma Devlet Hastanesi olarak Soma”mıza hak ettikleri kaliteli sağlık hizmetlerini vermeyi sürdürmeye kararlıyız” dedi.
The post Soma Devlet Hastanesin de “Verimlilik Yerinde Değerlendirmesi” appeared first on Soma Karaelmas Gazetesi.

The comments are closed.

ANKET

Sitemi nasıl buldunuz?

Fotoğraf Albümleri
Video Galerileri
Üye Girişi
  • Kullanıcı Adınız
  • Şifreniz