İslam aleminde bayram sevinci

İslam aleminde bayram sevinci

Hindistan’da kaçan ineği yakalama çalışması

Hindistan’da kaçan ineği yakalama çalışması

Q8 yüzünü gösterdi

Q8 yüzünü gösterdi

Dolarda düşüş sürüyor

Dolarda düşüş sürüyor

Hazine ve Maliye Bakanlığı’ndan yeni kredi paketi

Hazine ve Maliye Bakanlığı’ndan yeni kredi paketi

Soma’da Korkutan yangın
Soma’da  Korkutan yangın

Soma’ya bağlı Göktaş Mahallesi yakınlarındaki ormanlık alanda henüz nedeni belirlenemeyen bir neenle orman yangını çıktı. Pazar günü öğle saatlerinde başlayan Orman yangını Rüzgarın saatte 35 kilometre hızla esmesi nedeni ile kısa sürede büyüyünce yürekleri ağızlara getirdi. Kaymakam Ahmet Altıntaş ve Belediye Başkanı Ali Tulup yangının meydana geldiği bölgeye giderek Söndürme çalışmalarını yakından takip etti. 4 […]

Soma’ya bağlı Göktaş Mahallesi yakınlarındaki ormanlık alanda henüz nedeni belirlenemeyen bir neenle orman yangını çıktı.
Pazar günü öğle saatlerinde başlayan Orman yangını Rüzgarın saatte 35 kilometre hızla esmesi nedeni ile kısa sürede büyüyünce yürekleri ağızlara getirdi.
Kaymakam Ahmet Altıntaş ve Belediye Başkanı Ali Tulup yangının meydana geldiği bölgeye giderek Söndürme çalışmalarını yakından takip etti.
4 amfibi uçak, 8 helikopter, 40 arazöz ve 6 dozerle çok sayıda ekiple müdahale edilen yangın rüzgarın da etkisiyle güçlükle kontrol altına alındı. Yangında 6 hektara yakın ormanlık alanın zarar gördüğü belirtilirken, jandarma tarafından yangının çıkış nedeni araştırılıyor.
The post Soma’da Korkutan yangın appeared first on Soma Karaelmas Gazetesi.

The comments are closed.

ANKET

Sitemi nasıl buldunuz?

Fotoğraf Albümleri
Video Galerileri
Üye Girişi
  • Kullanıcı Adınız
  • Şifreniz