İslam aleminde bayram sevinci

İslam aleminde bayram sevinci

Hindistan’da kaçan ineği yakalama çalışması

Hindistan’da kaçan ineği yakalama çalışması

Q8 yüzünü gösterdi

Q8 yüzünü gösterdi

Dolarda düşüş sürüyor

Dolarda düşüş sürüyor

Hazine ve Maliye Bakanlığı’ndan yeni kredi paketi

Hazine ve Maliye Bakanlığı’ndan yeni kredi paketi

Soma’dan 4 tır yardım
Soma’dan  4 tır yardım

Elazığ ve Malatya’da meydana gelen deprem sonrası İmbat A.Ş. ve Soma Nakliyeciler ve Motorlu Taşıyıcılar Kooperatifi harekete geçti. Soma’dan 4 tır kömür Elazığ ve Malatya’ya doğru yola çıktı. Elazığ ve Malatya’da meydana gelen deprem nedeni ile bölgeye yardım malzemeleri gönderilmeye başladı. Tüm Türkiye’nin duyarlılık örneği göstererek seferber olduğu deprem sonrasında Soma’dan 4 tır kömür yola […]

Elazığ ve Malatya’da meydana gelen deprem sonrası İmbat A.Ş. ve Soma Nakliyeciler ve Motorlu Taşıyıcılar Kooperatifi harekete geçti. Soma’dan 4 tır kömür Elazığ ve Malatya’ya doğru yola çıktı.

Elazığ ve Malatya’da meydana gelen deprem nedeni ile bölgeye yardım malzemeleri gönderilmeye başladı. Tüm Türkiye’nin duyarlılık örneği göstererek seferber olduğu deprem sonrasında Soma’dan 4 tır kömür yola çıktı. Soma Nakliyeciler ve Motorlu Taşıyıcılar Kooperatifi ve İmbat A.Ş. tarafından ortak bir çalışma ile 4 tır dolusu (yaklaşık 100 ton) kömür Elazığ ve Malatya’yı etkileyen deprem sonrasında depremzedelere gönderildi. Soma Nakliyeciler ve Motorlu Taşıyıcılar Kooperatifi önünde yapılan program ile Kömür Yüklü Tırlar dualar eşliğinde gönderdi. AFAD’dan yapılan açıklamada, “AFAD koordinasyonundaki müdahale faaliyetleri ile şimdiye kadar 45 kişi enkazdan sağ kurtarılmıştır. Depremde 39 vatandaşımız hayatını kaybetmiş (Elazığ 35, Malatya 4), deprem sonrası hastanelere başvuran bin 607 vatandaşımızdan bin 516’sı taburcu edilmiştir” denildi. Yardım kampanyaları kapsamında 5 milyon 312 bin 85 lira oluşturulan banka hesaplarına ve 25 milyon 252 bin 280 lira SMS yoluyla olmak üzere toplam 30 milyon 564 bin 365 lira yardım toplandığı bildirildi.
The post Soma’dan 4 tır yardım appeared first on Soma Karaelmas Gazetesi.

The comments are closed.

ANKET

Sitemi nasıl buldunuz?

Fotoğraf Albümleri
Video Galerileri
Üye Girişi
  • Kullanıcı Adınız
  • Şifreniz