İslam aleminde bayram sevinci

İslam aleminde bayram sevinci

Hindistan’da kaçan ineği yakalama çalışması

Hindistan’da kaçan ineği yakalama çalışması

Q8 yüzünü gösterdi

Q8 yüzünü gösterdi

Dolarda düşüş sürüyor

Dolarda düşüş sürüyor

Hazine ve Maliye Bakanlığı’ndan yeni kredi paketi

Hazine ve Maliye Bakanlığı’ndan yeni kredi paketi

Somaspor Play-Off’ta
Somaspor Play-Off’ta

Soma’nın Siyah İncisi Somaspor, deplasmanda konuk olduğu Gülbahçespor ile 0-0 berabere kalarak bitime bir hafta kala şampiyonluğunu ilan etti. Spor Toto Bölgesel Amatör Lig 8’inci Grup’ta deplasmanda Bursa ekibi Gülbahçespor’la 0-0 berabere kalan lider Somaspor, bitime 1 hafta kala liderlik Play-Off’a kalmayı garantiledi. Somaspor, grup liderlerinin mücadele edeceği Play-Off’tan 3. Lig’e yükselmeye çalışacak. Soma Sporlu […]

Soma’nın Siyah İncisi Somaspor, deplasmanda konuk olduğu Gülbahçespor ile 0-0 berabere kalarak bitime bir hafta kala şampiyonluğunu ilan etti.
Spor Toto Bölgesel Amatör Lig 8’inci Grup’ta deplasmanda Bursa ekibi Gülbahçespor’la 0-0 berabere kalan lider Somaspor, bitime 1 hafta kala liderlik Play-Off’a kalmayı garantiledi.
Somaspor, grup liderlerinin mücadele edeceği Play-Off’tan 3. Lig’e yükselmeye çalışacak. Soma Sporlu taraftarlar ise takıma tam destek olmak amacıyla Bursa’da oynanan maçta sahada buluştu. Şehrin dört bir yerini Soma Spor bayrakları ile süsleyen taraftar grubu “O Sene Bu sene” slogonı ile takımının şampiyonluğa adım adım ulaşmasını kutladı.
Bursa’da oynanan maç sonucunda ilçeye Şampiyonluk gururu ile dönen Siyah İnciler, Somalı vatandaşların coşkulu kutlamaları ile karşılandı.
Belediye Başkanı Ali Tulup’un da katıldığı şampiyonluk kutlamalarında basına yaptığı açıklamada: “Tüm zorlu maçları birbir geride bırakıp şampiyonluğu elde eden Soma Sporumuzu can-ı gönülden tebrik ediyorum.
Biz tüm kalbimizle inandık, tüm gücümüzle destekledik. Somamıza, bizlere bu gururu yaşatan tüm Somaspor Yönetim Kuruluna, başarılı futbolcularına ve bu başarılı takımı hiçbir koşulda yalnız bırakmayan Somaspor Taraftarına teşekkür ediyorum, Şimdi hedef Play OFF’ta da galibiyet elde ederek 3. Lige çıkmayı başarmak. Takımımızın başarılarının devamını diliyorum.” dedi.
The post Somaspor Play-Off’ta appeared first on Soma Karaelmas Gazetesi.

The comments are closed.

ANKET

Sitemi nasıl buldunuz?

Fotoğraf Albümleri
Video Galerileri
Üye Girişi
  • Kullanıcı Adınız
  • Şifreniz