İslam aleminde bayram sevinci

İslam aleminde bayram sevinci

Hindistan’da kaçan ineği yakalama çalışması

Hindistan’da kaçan ineği yakalama çalışması

Q8 yüzünü gösterdi

Q8 yüzünü gösterdi

Dolarda düşüş sürüyor

Dolarda düşüş sürüyor

Hazine ve Maliye Bakanlığı’ndan yeni kredi paketi

Hazine ve Maliye Bakanlığı’ndan yeni kredi paketi

“TEHLİKE” GELİYORUM DİYOR!..
“TEHLİKE” GELİYORUM DİYOR!..

Tehlike geliyorum diyor 85 Evlerin çevre duvarlarının yıkılmasından sonra ortaya çıkan durum her yönü ile tehlike saçmaya devam ediyor. Soma İmam Hatip Ortaokulu yanında bulunan alan adeta çöplük yuvası galine geldi.Kesilen ve yarım bırakılan likstrün kökleri yüzlerce öğrenci ve yayaların düşmesi için tuzak halinde tehlike saçmaktadır. Vatandaşların sıklıkla kullandığı Toğan Sokak ve Silman Sokağın kesiştiği […]

Tehlike geliyorum diyor
85 Evlerin çevre duvarlarının yıkılmasından sonra ortaya çıkan durum her yönü ile tehlike saçmaya devam ediyor.

Soma İmam Hatip Ortaokulu yanında bulunan alan adeta çöplük yuvası galine geldi.Kesilen ve yarım bırakılan likstrün kökleri yüzlerce öğrenci ve yayaların düşmesi için tuzak halinde tehlike saçmaktadır.
Vatandaşların sıklıkla kullandığı Toğan Sokak ve Silman Sokağın kesiştiği bu caddeyi gören kursiyer öğrencilerde adeta şaşkınlıklarını gizleyemeyerek, özellikle okul önlerinde öğrencilere örnek olması gereken bu gibi özel kurumların etraflarına ve çevrelerine daha özenli bir şekilde kontrolünün sağlanarak, diğer öğrencilere ayna olunması gerektiğini dile getirdiler.
Kesilen ağaç köklerinin gelişi güzel kesilerek bırakılması ve çöplerin günlerce bekletilmesi her şekilde ve her hali ile umursamazlıktır.
Çöpten yayılan kötü koku nedeni ile de tepkilerini dile getiren öğrenci velileri, bu durumun bir an önce düzeltilerek çevreye gerekli önemin verilmesi gerektiğini belirttiler.
The post “TEHLİKE” GELİYORUM DİYOR!.. appeared first on Soma Karaelmas Gazetesi.

The comments are closed.

ANKET

Sitemi nasıl buldunuz?

Fotoğraf Albümleri
Video Galerileri
Üye Girişi
  • Kullanıcı Adınız
  • Şifreniz