Ücretsiz maske için başvurmayı unutmayın

Sağlık Bakanlığı ile Ulaşım ve Altyapı Bakanlığı’nın aldığı karar ile online ortamda maske.epttavm.com üzerinden ücretsiz maske temini sağlanmaya başladı.

Türkiye’nin coronavirüsle (covid-19) mücadelesinde her geçen gün yeni tedbirler alınmaya devam ediyor. Pek çok ürüne hızlı ve güvenli bir şekilde online ulaşma imkanı sunan e-PTTAVM’den vatandaşlara ücretsiz maske dağıtımı yapılacağı açıklandı.
Cumhurbaşkanı talimatı ile, Sağlık Bakanlığı ile Ulaştırma ve Altyapı Bakanlığı’nın aldığı karara istinaden; online ortamda ePttAVM.com üzerinden tüm vatandaşlara ücretsiz olarak maske temini sağlanacak. Söz konusu ürünlerin teminine ‘https://maske.epttavm.com/‘ internet adresinden ulaşılabiliyor. PTT Kargo ile ücretsiz olarak taşınacak maskeler için vatandaşlara her hafta bir paket kotası getirildi. 3 katlı 5 adet cerrahi maskeyi temin etmek için ilk olarak “https://maske.epttavm.com/” adresine giriş yapmalısınız. Sitede yer alan formdaki bilgileri doldurarak maskenizi ücretsiz olarak temin edebilirsiniz. Formu doldururken, adres bilginizi doğru girdiğinizden emin olmalısınız. Ayrıca 65 yaş üstü ve 20 yaş altındaki vatandaşları kapsamadığı duyuruldu.

The post Ücretsiz maske için başvurmayı unutmayın appeared first on Soma Karaelmas Gazetesi.

Yazar: somahaber

Avatar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir