İslam aleminde bayram sevinci

İslam aleminde bayram sevinci

Hindistan’da kaçan ineği yakalama çalışması

Hindistan’da kaçan ineği yakalama çalışması

Q8 yüzünü gösterdi

Q8 yüzünü gösterdi

Dolarda düşüş sürüyor

Dolarda düşüş sürüyor

Hazine ve Maliye Bakanlığı’ndan yeni kredi paketi

Hazine ve Maliye Bakanlığı’ndan yeni kredi paketi

Uyuşturucuya geçit yok
Uyuşturucuya  geçit yok

Soma İlçe Emniyet Müdürlüğü Uyuşturucu ve uyarıcı madde ticareti yapan şahıslara göz açtırmamakta kararlı. Soma İlçe Emniyet Müdürlüğü ekipleri tarafından uyuşturucu ve uyarıcı madde ticareti yapanlara yönelik geniş çaplı operasyonda 1 kişi yakalandı. Evinde Uyuşturucu veya Uyarıcı Madde Ticareti yaptığı öğrenilen Ö.E. çıkarıldığı mahkemece tutuklanarak cezaevine gönderildi. Soma İlçe Emniyet Müdürlüğü tarafından uyuşturucu ile mücadelenin […]

Soma İlçe Emniyet Müdürlüğü Uyuşturucu ve uyarıcı madde ticareti yapan şahıslara göz açtırmamakta kararlı.
Soma İlçe Emniyet Müdürlüğü ekipleri tarafından uyuşturucu ve uyarıcı madde ticareti yapanlara yönelik geniş çaplı operasyonda 1 kişi yakalandı. Evinde Uyuşturucu veya Uyarıcı Madde Ticareti yaptığı öğrenilen Ö.E. çıkarıldığı mahkemece tutuklanarak cezaevine gönderildi.
Soma İlçe Emniyet Müdürlüğü tarafından uyuşturucu ile mücadelenin artarak devam edeceği belirtilen açıklamada;
İlçe Emniyet Müdürlüğümüzce uyuşturucu madde ticareti konusunda yapılan çalışma neticesinde, ilçemiz Kurtuluş Mahallesinde bir evde uyuşturucu satıldığı yönünde bilgiler alınması ile bahse konu ikamet takibe alınmıştır. 11.08.2018 tarihinde bahse konu yerde Motosiklet ile gelerek uyuşturucu alan C.S ve T. A isimli şahıslar motosiklet durdurularak yakalanmış, yapılan üst aramalarında C.S isimli şahıstan Bir fişek esrar maddesi ele geçirilmiştir, şüphelilerin sorgularında uyuşturucuyu bahse konu ikamette bulunan Ö.E isimli şahıstan satın aldıkları şeklinde beyan alınması üzerine adli mercilerden alınan karar ile ikamette girilmiş ve arama gerçekleştirilmiştir. Adreste satışa hazır vaziyette 6 fişek esrar maddesi ve uyuşturucu madde satışından elde edilen 425 Türk Lirası para ele geçirilmiş Ö.E isimli şahıs yakalanarak 12.08.2018 tarihinde çıkarıldığı mahkemece tutuklanmıştır. Uyuşturucu ile olan mücadelemiz arttırılarak devam edecektir.’denildi.
The post Uyuşturucuya geçit yok appeared first on Soma Karaelmas Gazetesi.

The comments are closed.

ANKET

Sitemi nasıl buldunuz?

Fotoğraf Albümleri
Video Galerileri
Üye Girişi
  • Kullanıcı Adınız
  • Şifreniz