İslam aleminde bayram sevinci

İslam aleminde bayram sevinci

Hindistan’da kaçan ineği yakalama çalışması

Hindistan’da kaçan ineği yakalama çalışması

Q8 yüzünü gösterdi

Q8 yüzünü gösterdi

Dolarda düşüş sürüyor

Dolarda düşüş sürüyor

Hazine ve Maliye Bakanlığı’ndan yeni kredi paketi

Hazine ve Maliye Bakanlığı’ndan yeni kredi paketi

Vali Deniz, Soma’da yaralı işçileri ziyaret etti
Vali Deniz, Soma’da yaralı işçileri ziyaret etti

Manisa Valisi Ahmet Deniz, Soma’da bir maden ocağında meydana gelen göçükte yaralanan işçileri hastanede ziyaret ederek, geçmiş olsun dileklerini sundu. Soma’da faaliyet gösteren Işıklar Maden Ocağında göçük meydana geldi. Yaşanan göçükte 7 işçi madende mahsur kaldı. Olayın ardından ocağa çok sayıda ambulans sevk edilirken, mahsur kalan 7 işçiden 4’ü ilk aşamada kurtarılarak hastaneye kaldırıldı. Göçük […]

Manisa Valisi Ahmet Deniz, Soma’da bir maden ocağında meydana gelen göçükte yaralanan işçileri hastanede ziyaret ederek, geçmiş olsun dileklerini sundu.
Soma’da faaliyet gösteren Işıklar Maden Ocağında göçük meydana geldi. Yaşanan göçükte 7 işçi madende mahsur kaldı. Olayın ardından ocağa çok sayıda ambulans sevk edilirken, mahsur kalan 7 işçiden 4’ü ilk aşamada kurtarılarak hastaneye kaldırıldı. Göçük altında kalan 3 işçiye ise yaklaşık 7 saat sonra ulaşıldı. Ambulansla Soma Devlet Hastanesine kaldırılan işçilerden 3’ü taburcu edilirken, 4 işçinin ise tedavisi sürüyor. Tedavisi devam eden işçilerinin sağlık durumunun iyi olduğu belirtildi. Yaşanan olayın ardından Manisa Valisi Ahmet Deniz de hemen Soma’ya hareket ederek, çalışmaları yerinde takip etti. Hastaneye kaldırılan yaralıları ziyaret eden Vali Deniz, geçmiş olsun dileklerini sundu. Ziyaret sonrasında gazetecilere bilgi veren Deniz, “Maden ocağında mahsur kalan 3 madencimiz de kurtarıldı. Sağlıkları iyi. Sıkıntıları yok. Onları daha önce kurtarmaya giden 4 madencimizden 3’ü taburcu oldu. 1’inin ayağında hafif sıkıntı var” dedi.
“Islak kömür kaymasından dolayı göçük meydana geliyor”
Yaşanan olayın sebebiyle ilgili konuşan Deniz, “Islak kömür kaymasından dolayı göçük meydana geliyor. Ona müdahale etmeye giden arkadaşlarımız kaymaya maruz kalmışlar. Kurtarıldılar. Sağlıkları gayet iyi. Ben kendim de görüştüm” dedi.
Öte yandan işçilerin aileleri ve çok sayıda Somalı vatandaş da hastanede merakla beklerken, Vali Deniz’in açıklaması sonrasında rahat nefes aldılar.
The post Vali Deniz, Soma’da yaralı işçileri ziyaret etti appeared first on Soma Karaelmas Gazetesi.

The comments are closed.

ANKET

Sitemi nasıl buldunuz?

Fotoğraf Albümleri
Video Galerileri
Üye Girişi
  • Kullanıcı Adınız
  • Şifreniz