İslam aleminde bayram sevinci

İslam aleminde bayram sevinci

Hindistan’da kaçan ineği yakalama çalışması

Hindistan’da kaçan ineği yakalama çalışması

Q8 yüzünü gösterdi

Q8 yüzünü gösterdi

Dolarda düşüş sürüyor

Dolarda düşüş sürüyor

Hazine ve Maliye Bakanlığı’ndan yeni kredi paketi

Hazine ve Maliye Bakanlığı’ndan yeni kredi paketi

Vali Güvençer’den Veda ziyareti
Vali Güvençer’den Veda ziyareti

Resmi Gazete’nin 27 Ekim 2018 tarih ve 30578 sayılı nüshasında yayınlanan Cumhurbaşkanlığının 2018/202 sayılı Atama Kararı ile Mülkiye Başmüfettişliğine atanan Manisa Valisi Mustafa Hakan Güvençer veda ziyaretlerine başladı. İlk ziyaretini Soma Kaymakamlığına yapan Manisa Valisi Mustafa Hakan Güvençer Kaymakamlık giriş katında daire amirleri tarafından karşılandı. Kaymakam Ahmet Altıntaş, Soma’ya yaptığı hizmetlerden dolayı Vali Güvençer’e teşekkür […]

Resmi Gazete’nin 27 Ekim 2018 tarih ve 30578 sayılı nüshasında yayınlanan Cumhurbaşkanlığının 2018/202 sayılı Atama Kararı ile Mülkiye Başmüfettişliğine atanan Manisa Valisi Mustafa Hakan Güvençer veda ziyaretlerine başladı.
İlk ziyaretini Soma Kaymakamlığına yapan Manisa Valisi Mustafa Hakan Güvençer Kaymakamlık giriş katında daire amirleri tarafından karşılandı.
Kaymakam Ahmet Altıntaş, Soma’ya yaptığı hizmetlerden dolayı Vali Güvençer’e teşekkür etti.
Soma Belediyesine geçen Vali Güvençer, Belediye Başkanı Ali Tulup tarafından belediye girişinde çiçekler ile karşılandı. Karşılama sırasında Ak Parti Soma İlçe Başkanı Mehmet Ali Aksoy ve Belediye Meclis Üyeleri hazır bulundu. Belediye Başkanlığı makamında ağırlanan Güvençer “Soma benim gördüğüm kadarıyla önümüzdeki yıllarda çok gelişmiş bir ilçe olarak anılacak. Çandarlı Limanının bu ilçeye yakın oluşu, ilçenin geleceğine büyük katkı sağlayacak. Manisa Valisi olarak Soma’ya ayrı bir ilgi gösteriyordum, aynı karşılığı da Somalılardan aldım. Benim sizlerden isteğim eskiden olduğu gibi dostluğumuz ve beraberliğimizin bundan sonra da devam etmesidir’dedi.
Başkan Ali Tulup, Manisa Valisi Mustafa Hakan Güvençer’e Soma’ya yaptığı hizmetlerden dolayı teşekkür ederek yeni görevinde başarılar diledi
The post Vali Güvençer’den Veda ziyareti appeared first on Soma Karaelmas Gazetesi.

The comments are closed.

ANKET

Sitemi nasıl buldunuz?

Fotoğraf Albümleri
Video Galerileri
Üye Girişi
  • Kullanıcı Adınız
  • Şifreniz