İslam aleminde bayram sevinci

İslam aleminde bayram sevinci

Hindistan’da kaçan ineği yakalama çalışması

Hindistan’da kaçan ineği yakalama çalışması

Q8 yüzünü gösterdi

Q8 yüzünü gösterdi

Dolarda düşüş sürüyor

Dolarda düşüş sürüyor

Hazine ve Maliye Bakanlığı’ndan yeni kredi paketi

Hazine ve Maliye Bakanlığı’ndan yeni kredi paketi

Zafer Spor’dan Milli Takıma
Zafer Spor’dan Milli Takıma

Soma Zafer Spor Milli Takım için futbolcu yetiştirmeye devam ediyor. Soma Zafer Spor’da forma giyen İdris Ersoy, Ege Bölgesi Karmasına seçildi. 4 seneden beri Zafer Spor’da bir çok başarıya imza atarak gol krallığı ünvanını bırakmayan İdris Ersoy’un Milli Takım kampına davet edilmesi Antrenörü Çabuk’un yanı sıra takım arkadaşları tarafından sevinçle karşılandı. Geçtiğimiz hafta 2005 doğumlu […]

Soma Zafer Spor Milli Takım için futbolcu yetiştirmeye devam ediyor. Soma Zafer Spor’da forma giyen İdris Ersoy, Ege Bölgesi Karmasına seçildi.
4 seneden beri Zafer Spor’da bir çok başarıya imza atarak gol krallığı ünvanını bırakmayan İdris Ersoy’un Milli Takım kampına davet edilmesi Antrenörü Çabuk’un yanı sıra takım arkadaşları tarafından sevinçle karşılandı.
Geçtiğimiz hafta 2005 doğumlu milli takım seçmeleri için İzmir’e davet edilen İdris Ersoy, burada göstermiş olduğu performans ile 24 Ekim de İstanbul’da Milli takım tesislerinde düzenlenecek kampa davet edilmişti. Ege bölgesi karmasına seçilen İdris Ersoy hem Soma’mızın hem Manisa ilinin gururu olmayı başardı.
Antrenör Oktay Çabuk; ‘İdris Ersoy’un göstermiş olduğu bu başarı hem Somamız için hem kulübümüz için çok büyük bir gurur kaynağıdır. Soma Zafer Spor olarak üst seviyelere oyuncu yetiştiriyor olmak son derece önemlidir. Soma Zafer Sporun Türk Futboluna armağanı İdris Ersoy’dur’dedi.
The post Zafer Spor’dan Milli Takıma appeared first on Soma Karaelmas Gazetesi.

The comments are closed.

ANKET

Sitemi nasıl buldunuz?

Fotoğraf Albümleri
Video Galerileri
Üye Girişi
  • Kullanıcı Adınız
  • Şifreniz