İslam aleminde bayram sevinci

İslam aleminde bayram sevinci

Hindistan’da kaçan ineği yakalama çalışması

Hindistan’da kaçan ineği yakalama çalışması

Q8 yüzünü gösterdi

Q8 yüzünü gösterdi

Dolarda düşüş sürüyor

Dolarda düşüş sürüyor

Hazine ve Maliye Bakanlığı’ndan yeni kredi paketi

Hazine ve Maliye Bakanlığı’ndan yeni kredi paketi

100 Tam puan ile Anne ve Bebek Dostu
100 Tam puan ile Anne ve Bebek Dostu

98.5 puan ile Anne dostu Hastane unvanını alan Soma Devlet Hastanesi 2 yıl aradan sonra yapılan değerlendirme sonucu 100 tam puan alan alarak ünvanını perçinledi. Anne sağlığı hizmetlerinin kalitesini arttırmak amacıyla yürütülen “Anne Dostu Hastane Programı” kapsamında 17 Ekim 2017 tarihlerinde yapılan Anne Dostu Hastane Değerlendirmesinden 100 puan üzerinden 98,5 puan alarak Anne Dostu Hastane […]

98.5 puan ile Anne dostu Hastane unvanını alan Soma Devlet Hastanesi 2 yıl aradan sonra yapılan değerlendirme sonucu 100 tam puan alan alarak ünvanını perçinledi.

Anne sağlığı hizmetlerinin kalitesini arttırmak amacıyla yürütülen “Anne Dostu Hastane Programı” kapsamında 17 Ekim 2017 tarihlerinde yapılan Anne Dostu Hastane Değerlendirmesinden 100 puan üzerinden 98,5 puan alarak Anne Dostu Hastane Unvanını alan Soma Devlet Hastanesi, aradan geçen iki yılın ardından Sağlık Bakanlığı Anne Dostu Hastane değerlendirme ekibi tarafından tekrar değerlendirmeye tabi tutuldu. Urla Devlet Hastanesi’nden Uzm. Dr. Demet Baloğlu başkanlığında, Hemşire Serap Yaşaroğlu Toksoy, Hemşire Kadriye Aldemir, Hemşire Ayfer Türkay, Ebe Nihan Özdemir ve Ebe Berant Arman’dan oluşan Sağlık Bakanlığı Anne Dostu Hastane Değerlendirme ekibi tarafından yapılan değerlendirme sonucunda Soma Devlet Hastanesi 100 üzerinden 100 tam puan almaya hak kazandı.
‘Anne ve Anne adaylarını
Hastanemize bekliyorum’
Konuyla ilgili açıklama yapan Başhekim Uzm. Dr. Ali Osman Çağlayan “Bu güzel sonuç için başta hastane yönetim ekibim, kadın hastalıkları ve doğum servisi ve doğum salonunda görev yapan doktorlarımız, servis sorumlusu hemşiresi Seher Andıç, tüm ebelerimiz, gebe bilgilendirme sınıfında görev yapan Özlem ebe hanım ve tüm çalışanlarımıza teşekkür ediyorum. Anne dostu felsefesinin kadın hastalıkları ve doğum servisi ve doğum salonunda görev yapan doktor, ebe ve hemşireler başta olmak üzere tüm hastane çalışanlarında anlaşıldığını, sezaryen doğumların azaltılması ve normal doğumun teşvik edilmesi çalışmalarında büyük mesafe kat edildiğini görmek bizleri çok mutlu etmiştir. Bu çalışmalarımıza destek veren İl Sağlık Müdürümüz Dr. Necip Yemenici ve müdürlük çalışanlarına ayrıca teşekkür ediyorum. İki yıl önce bu unvanı alınca yapmış olduğum çağrıyı tekrarlamak istiyorum ve tüm anne ve anne adaylarını verdiğimiz hizmetleri görmek ve tanımak için Anne ve bebek Dostu olan Soma Devlet Hastanesi’ne davet ediyorum” demiştir.
The post 100 Tam puan ile Anne ve Bebek Dostu appeared first on Soma Karaelmas Gazetesi.

The comments are closed.

ANKET

Sitemi nasıl buldunuz?

Fotoğraf Albümleri
Video Galerileri
Üye Girişi
  • Kullanıcı Adınız
  • Şifreniz