İslam aleminde bayram sevinci

İslam aleminde bayram sevinci

Hindistan’da kaçan ineği yakalama çalışması

Hindistan’da kaçan ineği yakalama çalışması

Q8 yüzünü gösterdi

Q8 yüzünü gösterdi

Dolarda düşüş sürüyor

Dolarda düşüş sürüyor

Hazine ve Maliye Bakanlığı’ndan yeni kredi paketi

Hazine ve Maliye Bakanlığı’ndan yeni kredi paketi

100. yıl etkinlikleri sona erdi
100. yıl  etkinlikleri sona erdi

19 Mayıs Atatürk’ü Anma Gençlik ve Spor Bayramı kapsamında düzenlenen Milli Mücadelede 100. yıl sportif etkinlikler sona erdi. Ulu Önder Mustafa Kemal Atatürk’ün 19 Mayıs 1919’da Samsun’a çıkarak, kurtuluş ateşini yakışının 100. yıl dönümü nedeniyle, Soma’da okullar arasında düzenlenen sportif etkinlikler sona erdi. Gençlik Hizmetleri ve Spor İlçe Müdürlüğü tarafından gerçekleştirilen 100. Yıl Kutlamaları Sportif […]

19 Mayıs Atatürk’ü Anma Gençlik ve Spor Bayramı kapsamında düzenlenen Milli Mücadelede 100. yıl sportif etkinlikler sona erdi.
Ulu Önder Mustafa Kemal Atatürk’ün 19 Mayıs 1919’da Samsun’a çıkarak, kurtuluş ateşini yakışının 100. yıl dönümü nedeniyle, Soma’da okullar arasında düzenlenen sportif etkinlikler sona erdi.
Gençlik Hizmetleri ve Spor İlçe Müdürlüğü tarafından gerçekleştirilen 100. Yıl Kutlamaları Sportif Etkinlikleri kapsamında, Soma’da bir çok dalda müsabakalar gerçekleşti. Müsabakalar Genç Kız ve Erkek Okçuluk ve Oryantiring müsabakaları ile sona erdi.
Soma Gençlik Hizmetleri ve Spor İlçe Müdüresi Dilek Mert ’19 Mayıs Atatürk’ü Anma Gençlik ve Spor Bayramı ile Gençlik Haftası kapsamında düzenlenen Milli Mücadelede 100. Yıl Sportif Etkinlikler kapsamında düzenlediğimiz Genç Kız – Erkek Okçuluk müsabakaları Nazım Yavuz Stadyumunda yapıldı. Oryantiring müsabakalarımız ise Şehir Merkezinde gerçekleştirildi. Dereceye girenlere madalyaları takdim edildi. Dereceye giren tüm sporcularımızı tebrik ederim. Emeği geçen tüm öğretmen arkadaşlarıma teşekkür ederim’dedi.
The post 100. yıl etkinlikleri sona erdi appeared first on Soma Karaelmas Gazetesi.

The comments are closed.

ANKET

Sitemi nasıl buldunuz?

Fotoğraf Albümleri
Video Galerileri
Üye Girişi
  • Kullanıcı Adınız
  • Şifreniz