İslam aleminde bayram sevinci

İslam aleminde bayram sevinci

Hindistan’da kaçan ineği yakalama çalışması

Hindistan’da kaçan ineği yakalama çalışması

Q8 yüzünü gösterdi

Q8 yüzünü gösterdi

Dolarda düşüş sürüyor

Dolarda düşüş sürüyor

Hazine ve Maliye Bakanlığı’ndan yeni kredi paketi

Hazine ve Maliye Bakanlığı’ndan yeni kredi paketi

15 Temmuz şehitleri için yürüdüler
15 Temmuz  şehitleri için yürüdüler

15 Temmuz Demokrasi ve Milli Birlik Günü Dolayısıyla, Soma’da şehitleri anma yürüyüşü düzenlendi. Fetullahçı Terör Örgütü’nün (FETÖ) 15 Temmuz 2016 yılında gerçekleştirdiği hain darbe girişiminin 3. yılında da Somalılar meydanları doldurdu. 15 Temmuz Demokrasi ve Milli Birlik Günü Anma etkinlikleri kapsamında gerçekleştirilen “Milli Birlik ve Demokrasi Yürüyüşü”ne Soma Protokolü, Siyasi Parti temsilcileri, Sivil Toplum Kuruluşları […]

15 Temmuz Demokrasi ve Milli Birlik Günü Dolayısıyla, Soma’da şehitleri anma yürüyüşü düzenlendi.

Fetullahçı Terör Örgütü’nün (FETÖ) 15 Temmuz 2016 yılında gerçekleştirdiği hain darbe girişiminin 3. yılında da Somalılar meydanları doldurdu.

15 Temmuz Demokrasi ve Milli Birlik Günü Anma etkinlikleri kapsamında gerçekleştirilen “Milli Birlik ve Demokrasi Yürüyüşü”ne Soma Protokolü, Siyasi Parti temsilcileri, Sivil Toplum Kuruluşları ve Somalılar katıldı. Beşyol mevkiinden başlayan yürüyüş Cengiz Topel Meydanında sona erdi. Cengiz Topel Meydanına kadar süren 7’den 77’ye binlerce kişi Türk bayraklarıyla birlik ve beraberlik mesajı verdi. Milli Birlik ve Demokrasi Yürüyüşünün sona ermesi ile birlikte Cengiz Topel Meydanında Kuran-ı Kerim tilavetiyle başlayan etkinlikler Saat 24.00’ü gösterene kadar devam etti.
Gece saatler 00.13’ü gösterdiğinde tüm camilerde sela sesleri yükseldi.
Belediye Başkanı Ali Tulup ‘ 3 yıl 15 Temmuz’da FETÖ terör örgütü ve onun uzantıları demokrasimizi ortadan kaldırmak, milletimizi bölüp, parçalamak, devletimizi yıkmak, bayrağımızı indirmek, ezanımızı dindirmek için bir darbe teşebbüsünde bulunmuştur. Ancak yüce milletimiz Cumhurbaşkanımızı Recep Tayyip Erdoğan’ın çağrısı ve öncülüğüyle sokaklara, meydanlara taşmış ve bu terör örgütüne fırsat vermemiş, darbe girişimini bertaraf etmiştir. Bu sebeple 15 Temmuz önemli bir tarihtir. Tarihe zafer olarak yazılan bu gecede bizleri yalnız bırakmayan, her daim vatanına, bayrağına sahip çıkan hemşehrilerime canı gönülden teşekkür ediyor; canları pahasına bu aziz vatanı koruyan kahraman Şehitlerimize Yüce Allah’tan Rahmet diliyor, gazilerimize minnet ve şükranlarımı sunuyorum.’dedi.
The post 15 Temmuz şehitleri için yürüdüler appeared first on Soma Karaelmas Gazetesi.

The comments are closed.

ANKET

Sitemi nasıl buldunuz?

Fotoğraf Albümleri
Video Galerileri
Üye Girişi
  • Kullanıcı Adınız
  • Şifreniz