İslam aleminde bayram sevinci

İslam aleminde bayram sevinci

Hindistan’da kaçan ineği yakalama çalışması

Hindistan’da kaçan ineği yakalama çalışması

Q8 yüzünü gösterdi

Q8 yüzünü gösterdi

Dolarda düşüş sürüyor

Dolarda düşüş sürüyor

Hazine ve Maliye Bakanlığı’ndan yeni kredi paketi

Hazine ve Maliye Bakanlığı’ndan yeni kredi paketi

20 bin fidan Geleceğe nefes olacak
20 bin fidan  Geleceğe nefes olacak

Tarım ve Orman Bakanlığı’nın ‘Geleceğe Nefes Ol- Bugün fidan yarın Nefes’ sloganı ile başlattığı ’11 Milyon Ağaç’ kampanyası için Büyükışıklar mevkiinde hazırlıklar devam ediyor. Tarım ve Orman Bakanlığı’nın Geleceğe Nefes Ol- Bugün fidan Yarın Nefes’ sloganı ile başlattığı ve 11 milyon fidanın 11 Kasım 2019 Pazartesi günü 11.11’de Soma Büyükışıklar Mahallesine bağlı Kıran Mevkiinde yaklaşık […]

Tarım ve Orman Bakanlığı’nın ‘Geleceğe Nefes Ol- Bugün fidan yarın Nefes’ sloganı ile başlattığı ’11 Milyon Ağaç’ kampanyası için Büyükışıklar mevkiinde hazırlıklar devam ediyor.

Tarım ve Orman Bakanlığı’nın Geleceğe Nefes Ol- Bugün fidan Yarın Nefes’ sloganı ile başlattığı ve 11 milyon fidanın 11 Kasım 2019 Pazartesi günü 11.11’de Soma Büyükışıklar Mahallesine bağlı Kıran Mevkiinde yaklaşık 120 dönümlük alan hazırlandı. Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan tarafından bundan böyle her yıl 11 Kasım’da ‘Milli Ağaçlandırma Günü’ olarak kutlanacağı duyuruldu. Geleceğe Nefes Ol- Bugün Fidan Yarın Nefes’ sloganı ile Türkiye genelinde kampanyaya katılımda Manisa Yüzde 165 katılım oranı ile ilk sırada yer aldı.
Somalılar tarafından da büyük bir heyecanla beklenen Milli Ağaçlandırma Günü’ nedeni ile Soma Orman İşletme Şefliği hummalı bir çalışma sergiliyor. Büyük ışıklar’a bağlı Kıran Mevkiinde yaklaşık 500 kişinin katılımı ile 120 dönümlük arazi üzerinde 20 bin Kızılçam fidanı toprakla buluşacak.
The post 20 bin fidan Geleceğe nefes olacak appeared first on Soma Karaelmas Gazetesi.

The comments are closed.

ANKET

Sitemi nasıl buldunuz?

Fotoğraf Albümleri
Video Galerileri
Üye Girişi
  • Kullanıcı Adınız
  • Şifreniz