İslam aleminde bayram sevinci

İslam aleminde bayram sevinci

Hindistan’da kaçan ineği yakalama çalışması

Hindistan’da kaçan ineği yakalama çalışması

Q8 yüzünü gösterdi

Q8 yüzünü gösterdi

Dolarda düşüş sürüyor

Dolarda düşüş sürüyor

Hazine ve Maliye Bakanlığı’ndan yeni kredi paketi

Hazine ve Maliye Bakanlığı’ndan yeni kredi paketi

‘2023 Vizyonu Çalıştayı’ Soma’da yapıldı
‘2023 Vizyonu Çalıştayı’ Soma’da yapıldı

Milli Eğitim Bakanlığınca hazırlanan, 2023 vizyonunun değerlendirilmesi ve Soma’da yapılacak uygulamalar ve projelerle ilgili çalıştay düzenlendi. Milli Eğitim Bakanlığınca başlatılan 2023 Eğitim Vizyonu Çalıştayı Soma’da yapıldı. İdareci, öğretmen, okul aile birliği temsilcilerinin katılımı ile oluşturulan 9 çalışma masasında 2023 Eğitim Vizyonu tartışıldı. 2023 Eğitim Vizyonu Çalıştayında 9 ana başlık ve 9 komisyon oluştuğunu belirten İlçe […]

Milli Eğitim Bakanlığınca hazırlanan, 2023 vizyonunun değerlendirilmesi ve Soma’da yapılacak uygulamalar ve projelerle ilgili çalıştay düzenlendi.
Milli Eğitim Bakanlığınca başlatılan 2023 Eğitim Vizyonu Çalıştayı Soma’da yapıldı.
İdareci, öğretmen, okul aile birliği temsilcilerinin katılımı ile oluşturulan 9 çalışma masasında 2023 Eğitim Vizyonu tartışıldı.
2023 Eğitim Vizyonu Çalıştayında 9 ana başlık ve 9 komisyon oluştuğunu belirten İlçe Milli Eğitim Müdürü Mustafa Dikici ‘ 9 temadan oluşan organizasyon şeması tartışıldı. Çok verimli, doyumlu, keyifli bir çalışma oldu. Emeği geçen herkese ve tüm katılımcılara çok teşekkür ediyorum. Çalıştay öbeklerimizde Milli Eğitim Bakanlığımızın amaçları ve hedefleri konusunda yaptıkları tartışma ve değerlendirmelerden sonra, yapılan çalışmalar, sorunlar ve öneriler ile ilgili birer rapor hazırlanacak. Çalıştay İl Merkezi ile tüm İlçelerimizde yapılıyor. Çalıştay sonunda değerlendirme raporunu İl Milli Eğitim Müdürlüğüne göndereceğiz. Ardından Manisa Geneli İl Raporu oluşturularak Bakanlığımıza sunulacaktır. Milli Eğitim Bakanımız Ziya Selçuk’un dediği gibi; ’Birlikte başaracağız. 2023 Eğitim Vizyonu öğretmen ve yöneticilerin omuzlarında yükselecektir’dedi.
The post ‘2023 Vizyonu Çalıştayı’ Soma’da yapıldı appeared first on Soma Karaelmas Gazetesi.

The comments are closed.

ANKET

Sitemi nasıl buldunuz?

Fotoğraf Albümleri
Video Galerileri
Üye Girişi
  • Kullanıcı Adınız
  • Şifreniz