İslam aleminde bayram sevinci

İslam aleminde bayram sevinci

Hindistan’da kaçan ineği yakalama çalışması

Hindistan’da kaçan ineği yakalama çalışması

Q8 yüzünü gösterdi

Q8 yüzünü gösterdi

Dolarda düşüş sürüyor

Dolarda düşüş sürüyor

Hazine ve Maliye Bakanlığı’ndan yeni kredi paketi

Hazine ve Maliye Bakanlığı’ndan yeni kredi paketi

28 derslikli okulun protokolü imzalandı
28 derslikli okulun protokolü imzalandı

AK Parti Manisa Milletvekili Av. Mehmet Ali Özkan’ın girişimleriyle Soma ilçesine 28 derslik, Yunusemre İmam Hatip Ortaokulu yapımı için Manisa Valiliği’nde protokol imzalandı. Soma ilçesinde Manisalı hayırsever işadamı Ramazan Güral tarafından kaba inşaatı, Soma Belediyesi tarafından da çevre düzenlemesi yapılacak olan 28 derslikli Yunusemre İmam Hatip Ortaokulu’nun protokolü Manisa Valiliği’nde imzalandı. Valilik makamında yapılan İmza […]

AK Parti Manisa Milletvekili Av. Mehmet Ali Özkan’ın girişimleriyle Soma ilçesine 28 derslik, Yunusemre İmam Hatip Ortaokulu yapımı için Manisa Valiliği’nde protokol imzalandı.
Soma ilçesinde Manisalı hayırsever işadamı Ramazan Güral tarafından kaba inşaatı, Soma Belediyesi tarafından da çevre düzenlemesi yapılacak olan 28 derslikli Yunusemre İmam Hatip Ortaokulu’nun protokolü Manisa Valiliği’nde imzalandı. Valilik makamında yapılan İmza törenine Manisa Valisi Ahmet Deniz, Manisa Milletvekili Av. Mehmet Ali Özkan, Soma Belediye Başkanı Ali Tulup, Soma Kaymakamı Ahmet Altıntaş, Manisa İl Milli Eğitim Müdürü İsmail Çetin, Soma İlçe Milli Eğitim Müdürü Mustafa Dikici, AK Parti Soma İlçe Başkanı Mehmet Ali Aksoy ve Hayırsever iş adamı Ramazan Güral katıldı. Soma İlçesi Kurtuluş Mahallesi’nde yapılacak olan 28 Derslikli “Soma Yunusemre İmam Hatip Ortaokulu” için bakanlıklarla gerekli görüşmeleri yapan Milletvekili Özkan, çabalarının güzel sonuçla tamamlanmasından dolayı duyduğu memnuniyeti ifade etti.
ÖZKAN:“PROJENİN OLURUNU ALDIK”
Milletvekili Özkan konuyla ilgili yaptığı açıklamada şu ifadeleri kaydetti: “Devletimiz tarafından yaptırılan binlerce okullarda öğrencilerimiz, evlatlarımız eğitim görmektedirler. Devletimizin yapmış olduğu projelerin yanı sıra hayırsever vatandaşlarımızın da arsa bağışlaması, bina yapımına katkıları, eğitimlere ilişkin ihtiyaçların karşılanması noktasında ki destekleri Türkiye olarak eğitime ne kadar önem verdiğimizi gösteriyor. Bizlerde milletvekili olarak üzerimize düşen kurumlar arasındaki köprüyü kurarak, Soma ilçemizin ihtiyacı olan 28 derslikli okulumuzun izinleri noktasında Milli Eğitim Bakanlığı’mızla gerekli görüşmeleri yaptık ve projenin olurunu aldık. Bugün de burada, Manisa Valiliği’nde hepimizin huzurunda okulumuzun kaba inşaatını yaptıracak olan hayırsever işadamlarımızdan Sayın Ramazan Güral’ın, çevre düzenlemesini yaptıracak olan Soma Belediyemiz ve değerli protokolümüzün de katılımıyla imza törenimizi Valimiz Sayın Ahmet Deniz’in eşliğinde imzaladık. İlçemize böyle bir eser kazandırmamıza vesile olan herkesten Allah razı olsun. Güral ailesine ve Soma Belediye Başkanımıza teşekkür ediyorum.” ifadelerini kullandı.
The post 28 derslikli okulun protokolü imzalandı appeared first on Soma Karaelmas Gazetesi.

The comments are closed.

ANKET

Sitemi nasıl buldunuz?

Fotoğraf Albümleri
Video Galerileri
Üye Girişi
  • Kullanıcı Adınız
  • Şifreniz