İslam aleminde bayram sevinci

İslam aleminde bayram sevinci

Hindistan’da kaçan ineği yakalama çalışması

Hindistan’da kaçan ineği yakalama çalışması

Q8 yüzünü gösterdi

Q8 yüzünü gösterdi

Dolarda düşüş sürüyor

Dolarda düşüş sürüyor

Hazine ve Maliye Bakanlığı’ndan yeni kredi paketi

Hazine ve Maliye Bakanlığı’ndan yeni kredi paketi

30 Ağustos Zafer Bayramı kutlandı
30 Ağustos  Zafer Bayramı kutlandı

Soma’da 30 Ağustos Zafer Bayramı Kutlamaları Cengiz Topel Meydanında başlayarak Şehitlik ziyareti ile sona erdi. Soma’da 30 Ağustos Zafer Bayramı kutlamaları sade bir tören ile yapıldı. Cengiz Topel Meydanında bir araya gelen Soma Protokolü ve Soma halkı tarafından Atatürk Anıtına Çelenk sunumu gerçekleştirilerek Saygı duruşu ve İstiklal Marşı okundu. Günün anlamına ilişkin konuşma İlçe Jandarma […]

Soma’da 30 Ağustos Zafer Bayramı Kutlamaları Cengiz Topel Meydanında başlayarak Şehitlik ziyareti ile sona erdi.

Soma’da 30 Ağustos Zafer Bayramı kutlamaları sade bir tören ile yapıldı. Cengiz Topel Meydanında bir araya gelen Soma Protokolü ve Soma halkı tarafından Atatürk Anıtına Çelenk sunumu gerçekleştirilerek Saygı duruşu ve İstiklal Marşı okundu. Günün anlamına ilişkin konuşma İlçe Jandarma Komutanı Jandarma Yzb. Oruç Fevzi Kara tarafından günün anlamına ilişkin konuşma yapıldı.
Kara konuşmasında şu sözlere yer verdi ‘Bugün burada 1. Dünya Savaşının sona ermesi ile birlikte Türk Milletinin varlığını sürdürme mücadelesinin adım adım kazanıldığı en son birleştirici halkası olan 30 Ağustos Baş komutanlık meydan muharebesinin 97. yıl dönümünü coşku ve gururla kutlamaktayız. Bu şanlı zafer hepimize kutlu olsun. 30 Ağustos zaferi insanlık tarihi boyunca hür ve bağımsız özgür yaşamış bulunan nice devlet ve imparatorluklar kuran devlet olmanın onuruna, millet olmanın haysiyetine, vatan sevgisine, kutsal değerleri gelişmiş büyük Türk Milletinin hürriyet ve bağımsızlık mücadelesinin ölmez bir anıtı olup, Büyük asker ve devlet adamı ebedi baş komutan Gazi Mustafa Kemal Atatürk’ün bağımsızlık umudunu hiç kaybetmeyen kahraman milletimize ve şanlı tarihimize sunduğu müstesna bir armağandır’dedi.
Kaymakam Ahmet Altıntaş, Belediye Başkanı Ali Tulup törene katılanların 30 Ağustos Zafer Bayramını tebrik etti. Program Kaymakamlık makamında tebriklerin kabulünün ardından Şehitlik ziyareti ve dua okunması ile sona erdi.
The post 30 Ağustos Zafer Bayramı kutlandı appeared first on Soma Karaelmas Gazetesi.

The comments are closed.

ANKET

Sitemi nasıl buldunuz?

Fotoğraf Albümleri
Video Galerileri
Üye Girişi
  • Kullanıcı Adınız
  • Şifreniz