İslam aleminde bayram sevinci

İslam aleminde bayram sevinci

Hindistan’da kaçan ineği yakalama çalışması

Hindistan’da kaçan ineği yakalama çalışması

Q8 yüzünü gösterdi

Q8 yüzünü gösterdi

Dolarda düşüş sürüyor

Dolarda düşüş sürüyor

Hazine ve Maliye Bakanlığı’ndan yeni kredi paketi

Hazine ve Maliye Bakanlığı’ndan yeni kredi paketi

4 bin metrekare Parke taşı döşendi
4 bin metrekare Parke taşı döşendi

İlçe genelinde çalışmalarını sürdüren Soma Belediyesi Fen İşleri Müdürlüğü ekipleri çalışmalar kapsamında tam 4 bin metrekare parke taşı döşemesi gerçekleştirdi. Soma’nın daha modern bir şehir olabilmesi ve vatandaşların yol mağduriyetlerinin giderilmesi amacıyla tüm gayreti ile çalışan Fen İşleri Müdürlüğü ekipleri kilit parke taş döşeme çalışmalarına devam ediyor. İlçe genelindeki mahallelerin tamamında çalışma programı oluşturan Fen […]

İlçe genelinde çalışmalarını sürdüren Soma Belediyesi Fen İşleri Müdürlüğü ekipleri çalışmalar kapsamında tam 4 bin metrekare parke taşı döşemesi gerçekleştirdi.

Soma’nın daha modern bir şehir olabilmesi ve vatandaşların yol mağduriyetlerinin giderilmesi amacıyla tüm gayreti ile çalışan Fen İşleri Müdürlüğü ekipleri kilit parke taş döşeme çalışmalarına devam ediyor. İlçe genelindeki mahallelerin tamamında çalışma programı oluşturan Fen İşleri Müdürlüğüne bağlı ekipler, ihtiyaç önceliğine göre çalışmalarını yürütüyor. Kilit parke taşı döşeme ve kaldırım yapım çalışmalarını aralıksız sürdüren ekipler, vatandaşlardan gelen her türlü talebi de yerinde tespit ederek değerlendiriyor. Yapılan çalışmalar kapsamında, Zafer Mahallesi Erkin Sokakta kaldırım yapımı, İstasyon Mahallesi Akif Sokak ve devamında, Gözde Sokakta, Gülay Sokakta kilit parke taşı döşemesi çalışmalarını tamamlayarak toplamda 4 bin metrekarelik alanı yenileyerek vatandaşların kullanımına sundu.
The post 4 bin metrekare Parke taşı döşendi appeared first on Soma Karaelmas Gazetesi.

The comments are closed.

ANKET

Sitemi nasıl buldunuz?

Fotoğraf Albümleri
Video Galerileri
Üye Girişi
  • Kullanıcı Adınız
  • Şifreniz