İslam aleminde bayram sevinci

İslam aleminde bayram sevinci

Hindistan’da kaçan ineği yakalama çalışması

Hindistan’da kaçan ineği yakalama çalışması

Q8 yüzünü gösterdi

Q8 yüzünü gösterdi

Dolarda düşüş sürüyor

Dolarda düşüş sürüyor

Hazine ve Maliye Bakanlığı’ndan yeni kredi paketi

Hazine ve Maliye Bakanlığı’ndan yeni kredi paketi

5 yıldızlı Oda
5 yıldızlı Oda

Soma Ticaret ve Sanayi Odası, Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği tarafından geçirdiği denetim sonrasında 5 yıldızlı oda olarak hizmet vermeye devam ettiğini yeniden kanıtladı. Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği tarafından; Avrupa Oda/Borsa Sistemine uyumun sağlanması, hizmet türlerinin artırılması, hizmet kalitelerinin iyileştirilmesi amacıyla oluşturulan Oda/Borsa Akreditasyon Sistemi kapsamında Türk Loydu denetçisi Özlem Bocutoğlu tarafından Kalite ve […]

Soma Ticaret ve Sanayi Odası, Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği tarafından geçirdiği denetim sonrasında 5 yıldızlı oda olarak hizmet vermeye devam ettiğini yeniden kanıtladı.

Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği tarafından; Avrupa Oda/Borsa Sistemine uyumun sağlanması, hizmet türlerinin artırılması, hizmet kalitelerinin iyileştirilmesi amacıyla oluşturulan Oda/Borsa Akreditasyon Sistemi kapsamında Türk Loydu denetçisi Özlem Bocutoğlu tarafından Kalite ve Akreditasyon Belge Yenileme Denetiminde Soma Ticaret ve Sanayi Odası’nın yönetim, meclis, politika temsil, mali yönetim, iş planlaması yönetimi, haberleşme ve yayınlar, temel yeterlilikler, insan kaynakları, bilgi – işlem, kalite yönetimi, üye ilişkileri ile iş geliştirme, eğitim ve dış ticaret gibi konu başlıklarında yaptığı uygulama ve çalışmaları incelendi.
Denetimin sonunda Soma TSO’nun önceki yıllara göre üye odaklı hizmetlerinde Soma Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu, Meclisi ve oda personelinin çalışmalarında büyük gelişmeler kaydedildiği denetçi Özlem Bocutoğlu tarafından ifade edildi.
Yapılan iyi uygulamalar ile artı puan alan Soma TSO, üyelerine sunduğu 5 yıldızlı hizmet kalitesini yineledi.
Soma TSO, Akreditasyon denetiminden başarı ile geçerek üyelerine kaliteli hizmet için çalıştığını bir kez daha kanıtlamış oldu.
Türk Loydu denetçisi Özlem Bocutoğlu tarafından gerçekleştirilen denetim sonunda Soma TSO’nun Avrupa Standardlarında hizmet veren beş yıldızlı oda olduğu bir kez daha tescillendi.
The post 5 yıldızlı Oda appeared first on Soma Karaelmas Gazetesi.

The comments are closed.

ANKET

Sitemi nasıl buldunuz?

Fotoğraf Albümleri
Video Galerileri
Üye Girişi
  • Kullanıcı Adınız
  • Şifreniz