İslam aleminde bayram sevinci

İslam aleminde bayram sevinci

Hindistan’da kaçan ineği yakalama çalışması

Hindistan’da kaçan ineği yakalama çalışması

Q8 yüzünü gösterdi

Q8 yüzünü gösterdi

Dolarda düşüş sürüyor

Dolarda düşüş sürüyor

Hazine ve Maliye Bakanlığı’ndan yeni kredi paketi

Hazine ve Maliye Bakanlığı’ndan yeni kredi paketi

52 Kıbrıs gazisine Madalya ve Berat
52 Kıbrıs gazisine Madalya ve Berat

Kıbrıs Gazilerine 45 yıl sonra madalya ve beratları düzenlenen program ile tevcih edildi. Kuzey Kıbrıs Türk Cumhuriyeti tarafından Milli Mücadele Tüzüğü kapsamında Kıbrıs Barış Harekatına katılan Muharip Gazilere Milli Mücadele Madalyası ve Beratı takdim edildi. Mustafa Okdemir Konferans Salonunda gerçekleşen törende Soma Protokolü hazır bulundu. Saygı Duruşu ve İstiklal Marşı’nın ardından Soma Muharip Gaziler Derneği […]

Kıbrıs Gazilerine 45 yıl sonra madalya ve beratları düzenlenen program ile tevcih edildi.

Kuzey Kıbrıs Türk Cumhuriyeti tarafından Milli Mücadele Tüzüğü kapsamında Kıbrıs Barış Harekatına katılan Muharip Gazilere Milli Mücadele Madalyası ve Beratı takdim edildi. Mustafa Okdemir Konferans Salonunda gerçekleşen törende Soma Protokolü hazır bulundu. Saygı Duruşu ve İstiklal Marşı’nın ardından Soma Muharip Gaziler Derneği Başkanı Tuncay Afacan tarafından kısa bir konuşma gerçekleştirildi.
Afacan konuşmasında ‘Kuzey Kıbrıs Türk Cumhuriyeti ve Türk Milleti adına haklı gurur kaynağı olmasından dolayı, Milli Mücadele yıllarında gösterilen feragat, fedakarlık ve kahramanlığın bir ifadesi olarak 56/2000 sayılı Madalya ve Nişanlar Yasası gereğince Bakanlar Kurulu’nun önerisi üzerine, bu madalya, Kuzey Kıbrıs Türk Cumhuriyeti Milli Mücadele Madalyası Gazilerimize hayırlı uğurlu olsun’dedi.
Günün anlamına ilişkin slayt gösterisinin ardından Kıbrıs gazisi Nazım Öz tarafından şiir okundu.
Kuzey Kıbrıs Türk Cumhuriyeti’nin 52 gazisine Milli Mücadele Madalyası ve Beratı tevcih edilmesinin ardından Program toplu fotoğraf çekimi ile son buldu.
The post 52 Kıbrıs gazisine Madalya ve Berat appeared first on Soma Karaelmas Gazetesi.

The comments are closed.

ANKET

Sitemi nasıl buldunuz?

Fotoğraf Albümleri
Video Galerileri
Üye Girişi
  • Kullanıcı Adınız
  • Şifreniz