Kısrakdere Kömürleri yıkanmı +18 lavvar torba kömür, 10-18 yıkanmış lavvar torba kömür ve +20 yıkanmamış parça torba kömür cinsleriyle Türkiye'nin her yerine teslimat ve toptan satışımız vardır. Kalori değerleri bakımından yüksek verime sahip torba kömürler ekonomik olarak size en iyi kalitede ısınma sağlamaktadır.
ELİ, soma kısrakdere sanayi kömürcinsleri ; 05-10 toz kömür, 10-18 fındık kömür ve 0-20 yıkanmamış toz kömür. Torba Kömür Cinsleri ; +18 Torba, +20 Torba, 10-18 Fındık Torba Kalorifer Kömürü ELİ Soma üretimi olan bu kömür cinsleri 1. derece hava kirliliğine sahip illerde kullanıma serbesttir.
ecommerce.png

Sipariş ve Teslimat 

Ödemesini yaparak sipariş vermiş olduğunuz tüm kömür cinslerinde, üretim ve sevkiyat zamanındaki koşullar size daha önceden bildirilmek koşuluyla iki yada üç iş günü içerisinde kömürünüz teslim edilir.


Anket

İletişim Bilgilerimiz

    Kömür San ve TiC LTD ŞTİ Kuruluşudur.
  • E-mail : bilgi@somakomuru.com
  • Gsm : 0 533 740 66 76
  • Adres : Namazgah Mahallesi İrfan sokak Zabun Apt. No:15/8 SOMA MANİSA
     

Ürünler

Ürünler, KömürÜrünleri, soma kömürü,yerli kömür,torba kömür,toptan kömür,sanayi kömürü,sera kömürü,+18 kömür , +20 soma kömürü

Soma Kömürü

Fabrikalara , Şirketlere , Sitelere , Kömür Depolarına , Apartmanlara
>Fiş ve Kontenjan Takibi Yapılır , Kömür Nakliyesi Yapılır.
>Toz Kömüründe Fiyatlarımız Caziptir …
ÜRÜNLERİMİZ

 

ADI CİNSİ
LAVVAR TORBA (20 KG): +18(18-50)PARÇA
SOMA LAVVAR : +18(18-50)PARÇA
SOMA KISRAKDERE : +30 PARÇA
SOMA LAVVAR : 10-18 FINDIK
SOMA LAVVAR : 05-10 TOZ
SOMA KISRAKDERE : 0-20 TOZ
DENİŞ : 0-20 TOZ

Soma Kömürü

Yerli kömürlerimiz ve yerli değerlerimiz için ülkemizin yegane yeraltı kaynağı soma kömürlerini kullanalım. Soma Kısrakdere kömürleri sanayi de ve konutlarınızda güvenli olarak tüketebileceğiniz kükürt ve kül oranları düşük, yüksek verimli ısı kaynağı ihtiva etmektedir.

- Torba Kömür Çeşitleri -

Soma Kısrakdere +18mm Torba Kömürü E.L.İ Tarafından üretilen 18mm ve üzeri boyutlarda yıkanmış soma kısrakdere kömürüdür.

Soma Kısrakdere +20mm Torba Kömürü E.L.İ Tarafından üretilen 20mm ve üzeri boyutlarda yıkanmamış soma kısrakdere kömürüdür.


Soma Kısrakdere 10-18mm Torba Kömürü E.L.İ Tarafından üretilen 10mm ve 18mm arasında boyutlara sahip yıkanmış soma kısrakdere kömürüdür.

Deniş +18mm Torba Kömür E.L.İ Tarafından üretilen 18mm ve üzeri boyutlarda Deniş panosundan çıkartılan yıkanmış soma kömürüdür.


Azyak +18mm Torba Kömür Azyak kömür firması tarafından üretilen 18mm ve üzeri boyutlarda soma kömürüdür.

* Torba kömür alırken ambalaj üzerinde E.L.İ yazısı ve T.K.İ E.L.İ logosu bulunup bulunmadığına dikkat ediniz. Kaliteli Soma kömürü satın almak için lütfen bunlara dikkat ediniz.

- Sanayi Kömür Çeşitleri -


05-10mm Toz Kömür E.L.İ Tarafından üretilen sanayi amaçlı fabrikalarda, tavuk çiftliklerinde kullanılan yıkanmış 0,5-10mm boyutlarında satışa sunulan soma kısrakdere kömürüdür.


0-20mm Toz Kömür E.L.İ Tarafından üretilen sanayi amaçlı işletmeler tarafından kullanılan yıkanmamış 0mm ve 20mm boyutlarında toz kömürdür.


10-18mm Fındık Kömür E.L.İ Tarafından üretilen 10mm ve 18mm boyutlarında yıkanmış sanayi işletmelerinde kullanılan soma kısrakdere kömürüdür.

* Sanayi kuruluşları için en kaliteli ve ekonomik kömürler Soma Kömürleridir.