İslam aleminde bayram sevinci

İslam aleminde bayram sevinci

Hindistan’da kaçan ineği yakalama çalışması

Hindistan’da kaçan ineği yakalama çalışması

Q8 yüzünü gösterdi

Q8 yüzünü gösterdi

Dolarda düşüş sürüyor

Dolarda düşüş sürüyor

Hazine ve Maliye Bakanlığı’ndan yeni kredi paketi

Hazine ve Maliye Bakanlığı’ndan yeni kredi paketi

Açar; ‘Yetkimizi perçinleyerek tescilledik’
Açar; ‘Yetkimizi perçinleyerek tescilledik’

Yüzde 63 ile 2019 Mutabakatını İmzaladık. Eğitim-Bir-Sen Soma ilçe temsilciliği Soma’da örgütlenme rekoru kırarak yetkisini devam ettirdi. Eğitim-Bir-Sen Soma İlçe Temsilcisi Ahmet AÇAR, Yetkili Sendika belirleme çalışmaları kapsamında, Soma İlçe Milli Eğitim Müdürlüğünde yapılan mutabakatta, Soma Eğitim-Bir-Sen temsilciliği olarak, Soma eğitim hizmet kolunda sendikalara üye 901 çalışanın 575 imzasıyla, yüzde 63 ‘e varan oranla çalışanlarımızı […]

Yüzde 63 ile 2019 Mutabakatını İmzaladık.
Eğitim-Bir-Sen Soma ilçe temsilciliği Soma’da örgütlenme rekoru kırarak yetkisini devam ettirdi.
Eğitim-Bir-Sen Soma İlçe Temsilcisi Ahmet AÇAR, Yetkili Sendika belirleme çalışmaları kapsamında, Soma İlçe Milli Eğitim Müdürlüğünde yapılan mutabakatta, Soma Eğitim-Bir-Sen temsilciliği olarak, Soma eğitim hizmet kolunda sendikalara üye 901 çalışanın 575 imzasıyla, yüzde 63 ‘e varan oranla çalışanlarımızı temsil etmenin ve yetkimizi perçinleyerek yenilemenin haklı gururunu taşıyoruz” dedi.
AÇAR, sözlerine şöyle devam etti: ?Samimiyetle, cesaretle, kararlılıkla yürüttüğümüz mücadelenin, akıttığımız terin, gösterdiğimiz çabanın karşılığını almış; mazlumdan, mağdurdan, milli iradeden ve medeniyet değerlerinden yana duruşuyla eğitim çalışanlarının teveccühünü kazanmış sendikamız, eğitim çalışanları için emin adımlarla yoluna devam etmektedir.
“Eğitim hizmet kolu çalışanlarımız, ülkenin demokratik teneffüs ortamına katkıda bulunan, ihanet girişimlerinde daima millet eksenli duruş ortaya koyan, sorunların çözümüne paydaş olma gayreti güden, ilkeli, ahlaki ve tutarlı faaliyetleri ile göz dolduran sendikamızı yetkili kılmıştır. Ve bu yetkinin güçlenerek devamı bizim sorumluluğumuzun artmasını da beraberinde getirmiştir.” diye sözlerine devam eden AÇAR: Eğitim Bir-Sen?in sendikacılığında yetkili olmak amaç değil araçtır. Bizim için yetki, emeği ve ekmeği yüceltmenin yanında, özelde kamu çalışanlarının, genelde ise; ülkemizin menfaatlerini gözetmektir. Ve bununla birlikte insanlık ailesinin tüm bireylerinin insan onuruna yakışır bir hayat standardına ulaşmasını sağlama adına sadece bir vesiledir. Kamu çalışanlarının haklarını koruma ve geliştirme mücadelemize devam edeceğiz. Emek, hak, özlük ve özgürlük mücadelemiz, tam ve koşulsuz demokrasi yolunda artarak devam edecektir. Ben bu vesile bu kutlu mücadelede; yetkinin destanının yazılmasında gece gündüz demeden çalışan, emek veren, zamanının önemli bir kısmını sendikal mücadelemize hasreden; yönetim kurulumuza, işyeri temsilcilerimize ve tüm değerli üyelerimize teşekkür ederim.” dedi.
The post Açar; ‘Yetkimizi perçinleyerek tescilledik’ appeared first on Soma Karaelmas Gazetesi.

The comments are closed.

ANKET

Sitemi nasıl buldunuz?

Fotoğraf Albümleri
Video Galerileri
Üye Girişi
  • Kullanıcı Adınız
  • Şifreniz