Ak Parti’de Yeni yönetim belli oldu

4 Nisan’da yetki belgesi ile Ak Parti İlçe Başkanlığı görevine başlayan Erol Saygılı, Yönetim Kurulu listesini açıkladı.

Kovid-19 tedbirleri kapsamında 4 Nisan’da yetki belgesini alarak göreve başlayan Ak Parti Soma İlçe Başkanı Erol Saygılı, Yönetim Kurulu asil ve Yedek listesinin onaylandığını açıkladı.
Yine bir Görevdeyiz, Yeni Bir Görevdeyiz’ diyerek açıklamada bulunan Ak Parti Soma İlçe Başkanı Erol Saygılı ‘Ak Parti Genel Merkezimiz tarafından 04/04/2020 tarihinde İlçe Başkanlığı görevine atanarak yetki belgemi almış bulunmaktayım. Kovid-19 küresel pandemi sürecinde teşkilatlarımızın kongreleri ileri bir tarihe ertelendiğinden dolayı 30 kişilik ”Asil Yönetim Kurulu” ve 15 kişilik ”Yedek Yönetim Kurulu” oluşturma yetkisi neticesinde Ak Parti Genel Başkan Yardımcımız Teşkilat Başkanımız Sn. Erkan KANDEMİR’in onayı ile Koordinatör Milletvekilimiz MKYK Üyemiz Ahmet Sami CEYLAN ve Ak Parti İl Başkanımız Sn. Salih HIZLI’ya göndermiş olduğumuz Yönetim Kurulu ”Asil ve Yedek Yönetim Kurulu ” listemiz onaylanmıştır. İlçe teşkilatımızın yönetim kurulunda görev alacak tüm arkadaşlara hayırlı olmasını temenni ediyorum. Yönetim kurulu adaylığı için teşkilatımıza başvuru yapan herkese teşekkür ediyorum. Görevi devraldığımız İlçe Başkanımız Mehmet Ali AKSOY ve yönetim kurulu üyelerine de çalışmalarından dolayı ayrıca teşekkür ediyorum. Yeni yönetim kurulumuzla beraber gerek devraldığımız yönetim gerekse daha önceki dönemlerde İlçe Başkanlığımızı yapan Şeref KAVRUK ve yönetimine, Milletvekilimiz Mehmet Ali ÖZKAN ‘ın iki dönem İlçe Başkanlığı yaptığı yönetim kuruluna, saymış olduğum bu kadrolarla beraber çalışan kadın kollarımızın kıymetli üyelerine, gençlik kollarımızın değerli üyelerine ve mahallelerde görev almış mahalle başkanlarımıza mahalle yönetimlerimize, gece gündüz demeden seçim süreci boyunca sandıklara sahip çıkan sandığı namusu bilen sandık görevlileri sandık müşahitlerimize can-ı gönülden teşekkür ediyorum.
Gençlik Kolları Başkanlığı göreviyle 2011 yılında başladığım bu kutlu dava yolunda 2 dönem 7 yıl boyunca Gençlik Kolları Başkanlığımın yanı sıra İlçe Başkan Yardımcılığı görevinde de bulundum. Bu süre zarfında 2 yerel seçim, 3 genel seçim 1 referandum ve Cumhurbaşkanlığı seçiminde gece gündüz demeden Cumhurbaşkanımız Genel Başkanımız Sn. Recep Tayyip ERDOĞAN ‘ın davasında görev istenmez verilir bilincinde almış olduğumuz her görevi alnımızın akıyla ilçemizde yerine getirdik.
Yine bir görevdeyiz, yeni bir görevdeyiz. ‘’ Siyasette Gençlere Yer Vermek Ustalığın Şiarındandır’’ sloganıyla partimizin gençlere ne kadar değer verdiğinin örneği olarak çalışmalarımıza bugün itibariyle yarın seçim varmış gibi çalışacağız. Yönetim kurulumuzun ilçemize tekrardan hayırlı olmasını diliyorum’dedi.
Ak Parti Yeni Yönetim Kurulu şu isimlerden oluşuyor; Başkan Erol Saygılı, Siyasi Hukuk İşler Başkanı Şaban Şengün, Teşkilat Başkanı Ruhi Duran, Seçim İşleri Başkanı Fatih Uz, Tanıtım Medya Başkanı Şan Tolga Yurtseven, Sosyal Politikalar Başkanı Sümeyra Kara Baş, Yerel Yönetimler Başkanı Mustafa Çakır, Ekonomi İşler Başkanı Harun Atmış, Sivil Toplum ve Halkla İlişkiler Başkanı Canan Sabay, Mali ve İdari İşler Başkanı Şakir Solak, İlçe Sekreteri Hatice Kübra Çetin, Yönetim Kurulu Üyeleri Cemal Gül, Osman Hadımlı, Fatih Çağan, Caner Çağlayan, Fatma Sezgin, Ömer Temel, Halil Uzunkaya, Nilgün Tolunay, Murat Yılmaz, Sema Bakır, Ersin Dana, Hasan Demirci, Hasan Hırçıner, Mehmet Kahraman, Mehmet Sivari, Necmi Güven, Sami Yörük, Yusuf Yıldırım, Eyüp Süleyman Allı.

The post Ak Parti’de Yeni yönetim belli oldu appeared first on Soma Karaelmas Gazetesi.

Yazar: somahaber

Avatar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir