İslam aleminde bayram sevinci

İslam aleminde bayram sevinci

Hindistan’da kaçan ineği yakalama çalışması

Hindistan’da kaçan ineği yakalama çalışması

Q8 yüzünü gösterdi

Q8 yüzünü gösterdi

Dolarda düşüş sürüyor

Dolarda düşüş sürüyor

Hazine ve Maliye Bakanlığı’ndan yeni kredi paketi

Hazine ve Maliye Bakanlığı’ndan yeni kredi paketi

Akülü Sandalye Şarj İstasyonu kuruldu
Akülü Sandalye Şarj İstasyonu kuruldu

Cengiz Topel Meydanına engelliler için akülü sandalye şarj istasyonu kuruldu. Cengiz Topel Meydanına engelliler için koyulan tuvaletin ardından şimdi de akülü araçlarını şarj edebilmeleri için şarj istasyonu kuruldu. Soma Kent konseyi Başkanı Mustafa Alioğlu tarafından yapılan açıklamada ‘Soma Kent Konseyi aracılığı ile Somamıza engelli şarj istasyonu kazandırdık. Engelli arkadaşlarımızın uzun zamandan beri talepleri vardı. Koloğlu […]

Cengiz Topel Meydanına engelliler için akülü sandalye şarj istasyonu kuruldu.

Cengiz Topel Meydanına engelliler için koyulan tuvaletin ardından şimdi de akülü araçlarını şarj edebilmeleri için şarj istasyonu kuruldu.
Soma Kent konseyi Başkanı Mustafa Alioğlu tarafından yapılan açıklamada ‘Soma Kent Konseyi aracılığı ile Somamıza engelli şarj istasyonu kazandırdık. Engelli arkadaşlarımızın uzun zamandan beri talepleri vardı. Koloğlu Holding, Hidro-Gen Şirketi ve Soma Belediyesine teşekkür ederiz. Firmalarımızın destekleri ile bunu yerine getirmiş olduk’dedi.
Soma Bir Damla Ol Engelliler Derneği Başkanı Mustafa Çakmak ‘Çok ihtiyacımız olan bir şeydi. Şarj aletimizi sürekli yanımızda taşıyamıyoruz. Aracın şarjının ne zaman biteceği de belli olmuyordu. Meydan diye burayı tercih ettik. Bu sistemde kendinden kablolu olduğu için direk aracımıza takacağız. Yolda kalma gibi bir durum söz konusu olmayacak. Katkı sağlayan firmalara teşekkür ederiz’dedi.
The post Akülü Sandalye Şarj İstasyonu kuruldu appeared first on Soma Karaelmas Gazetesi.

The comments are closed.

ANKET

Sitemi nasıl buldunuz?

Fotoğraf Albümleri
Video Galerileri
Üye Girişi
  • Kullanıcı Adınız
  • Şifreniz