İslam aleminde bayram sevinci

İslam aleminde bayram sevinci

Hindistan’da kaçan ineği yakalama çalışması

Hindistan’da kaçan ineği yakalama çalışması

Q8 yüzünü gösterdi

Q8 yüzünü gösterdi

Dolarda düşüş sürüyor

Dolarda düşüş sürüyor

Hazine ve Maliye Bakanlığı’ndan yeni kredi paketi

Hazine ve Maliye Bakanlığı’ndan yeni kredi paketi

Allah korudu
Allah korudu

Ak Partili vekiller Kaza yaptı Ak Parti Manisa Milletvekili Murat Baybatur ve Mehmet Ali özkan’ın içinde bulunduğu otomobil kaza yaptı. Vekillerin sağlık durumlarının iyi olduğu öğrenildi. Ak Parti Manisa Milletvekilleri sabah saatlerinde Ak Parti İl Başkanı Berk Mersinli’yi ziyaret etti. Ziyaret sonrası Manisa İzmir yolu üzerinde Ak Parti Manisa Milletvekili MKYK Üyesi Murat Baybatur ve […]

Ak Partili vekiller
Kaza yaptı

Ak Parti Manisa Milletvekili Murat Baybatur ve Mehmet Ali özkan’ın içinde bulunduğu otomobil kaza yaptı. Vekillerin sağlık durumlarının iyi olduğu öğrenildi.

Ak Parti Manisa Milletvekilleri sabah saatlerinde Ak Parti İl Başkanı Berk Mersinli’yi ziyaret etti. Ziyaret sonrası Manisa İzmir yolu üzerinde Ak Parti Manisa Milletvekili MKYK Üyesi Murat Baybatur ve Mehmet Ali Özkan’ın içinde bulunduğu aracın kaza yaptığı haberi Soma’da yankılandı. İlk bilgilerde durumu ağır denilen Mehmet Ali Özkan’ın iyi olduğu haberi yüreklere su serpti. AK Parti MKYK Üyesi ve Manisa Milletvekili Murat Baybatur ile AK Parti Manisa Milletvekili Mehmet Ali Özkan’ın tedavileri için Manisa Şehir Hastanesine kaldırıldığı ve durumlarının iyi olduğu öğrenildi. Ak Parti Manisa Milletvekillerine Soma Karaelmas Gazetesi olarak geçmiş olsun dileklerinde bulunuyoruz.
The post Allah korudu appeared first on Soma Karaelmas Gazetesi.

The comments are closed.

ANKET

Sitemi nasıl buldunuz?

Fotoğraf Albümleri
Video Galerileri
Üye Girişi
  • Kullanıcı Adınız
  • Şifreniz