İslam aleminde bayram sevinci

İslam aleminde bayram sevinci

Hindistan’da kaçan ineği yakalama çalışması

Hindistan’da kaçan ineği yakalama çalışması

Q8 yüzünü gösterdi

Q8 yüzünü gösterdi

Dolarda düşüş sürüyor

Dolarda düşüş sürüyor

Hazine ve Maliye Bakanlığı’ndan yeni kredi paketi

Hazine ve Maliye Bakanlığı’ndan yeni kredi paketi

Alparslan Taşkın Bronz madalya ile döndü
Alparslan Taşkın  Bronz madalya ile döndü

26-29 tarihleri arasında 7. Uluslararası Fetih Kupası Okçuluk Yarışmasında Genç Erkekler’de Alparslan Taşkın Bronz madalya ile döndü. Uluslararası Fetih Kupası Okçuluk Yarışmasına SOma Sotesspor Kulübü Geleneksel Türk Okçuluk Takımından katılan Alparslan Taşkın, 523 sporcunun arasından bronz madalya ile döndü.Uluslararası Fetih Kupası Okçuluk Final yarışlarını Cumhurbaşkanı Yardımcısı Fuat Oktay ile Dünya Etnospor Konfederasyonu Başkanı ve Okçular […]

26-29 tarihleri arasında 7. Uluslararası Fetih Kupası Okçuluk Yarışmasında Genç Erkekler’de Alparslan Taşkın Bronz madalya ile döndü.

Uluslararası Fetih Kupası Okçuluk Yarışmasına SOma Sotesspor Kulübü Geleneksel Türk Okçuluk Takımından katılan Alparslan Taşkın, 523 sporcunun arasından bronz madalya ile döndü.Uluslararası Fetih Kupası Okçuluk Final yarışlarını Cumhurbaşkanı Yardımcısı Fuat Oktay ile Dünya Etnospor Konfederasyonu Başkanı ve Okçular Vakfı Mütevelli Heyeti Üyesi Bilal Erdoğan da izledi.
Okçular Vakfı Tesisleri’nde gerçekleştirilen final yarışlarda Türkiye, modern ve geleneksel dalda olmak üzere 54 madalyanın 31’ini kazandı.
Modern okçuluk dalında Türkiye, 4 madalya aldı.
7.Fetih Kupasında, genç erkeklerde Soma Sotesspor Kulübü Geleneksel Türk Okçuluğu Takımından Alparslan Taşkın 3.cülük için yarışmaya hak kazandı.
Fuat Oktay ve Bilal Erdoğan, dereceye giren sporculara madalyalarını takdim etti. Dereceye giren sporculara toplam 457 bin lira para ödülü dağıtıldı.
Ödül töreninin ardından mehteran gösterisi yapıldı.The post Alparslan Taşkın Bronz madalya ile döndü appeared first on Soma Karaelmas Gazetesi.

The comments are closed.

ANKET

Sitemi nasıl buldunuz?

Fotoğraf Albümleri
Video Galerileri
Üye Girişi
  • Kullanıcı Adınız
  • Şifreniz