İslam aleminde bayram sevinci

İslam aleminde bayram sevinci

Hindistan’da kaçan ineği yakalama çalışması

Hindistan’da kaçan ineği yakalama çalışması

Q8 yüzünü gösterdi

Q8 yüzünü gösterdi

Dolarda düşüş sürüyor

Dolarda düşüş sürüyor

Hazine ve Maliye Bakanlığı’ndan yeni kredi paketi

Hazine ve Maliye Bakanlığı’ndan yeni kredi paketi

Altın Pergel’de İlk 3’te
Altın Pergel’de İlk 3’te

Soma Mesleki Ve Teknik Anadolu Lisesi, ulusal çapta düzenlenen Makina tasarım Yarışması Altın Pergel’de 3. oldu. Soma Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi öğrencileri tarafından hazırlanan proje Altın Pergel 2 Eksenli Ulusal CNC Torna Tezgahı yarışmasında gururumuz oldu. “Geleceğim Mesleğimle Gelecek” sloganıyla ilki düzenlenen Altın Pergel 1. Ulusal CNC Takım Tezgahı Tasarım Yarışmasının sonuçları belli oldu. […]

Soma Mesleki Ve Teknik Anadolu Lisesi, ulusal çapta düzenlenen Makina tasarım Yarışması Altın Pergel’de 3. oldu.
Soma Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi öğrencileri tarafından hazırlanan proje Altın Pergel 2 Eksenli Ulusal CNC Torna Tezgahı yarışmasında gururumuz oldu.
“Geleceğim Mesleğimle Gelecek” sloganıyla ilki düzenlenen Altın Pergel 1. Ulusal CNC Takım Tezgahı Tasarım Yarışmasının sonuçları belli oldu.
Yarışmada; Soma Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi Alan Öğretmeni Ercan Ulu rehberliğinde öğrenciler Tayfun Almez, Enes Berber ve Emin Çetin tarafından hazırlanan proje 3. oldu.
Öğrenciler, Kullanışsız yönleri bulunan CNC tezgahlarının bu olumsuzluklarını ortadan kaldıran, parçaları yerli üretilebilecek, daha ucuza mal edilebilecek, çevreye duyarlı ve eğitim amaçlı kullanılabilecek güvenliği yüksek bir CNC tezgahı tasarladılar.
Üçüncülük ödülünü kazanan Soma Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesine “Tezmaksan Akademi Özel Ödülü’nün yanı sıra bilgisayar, 3 boyutlu yazıcı ve Maktek Avrasya Fuarı’nda projeleri sergilenecek.
The post Altın Pergel’de İlk 3’te appeared first on Soma Karaelmas Gazetesi.

The comments are closed.

ANKET

Sitemi nasıl buldunuz?

Fotoğraf Albümleri
Video Galerileri
Üye Girişi
  • Kullanıcı Adınız
  • Şifreniz