İslam aleminde bayram sevinci

İslam aleminde bayram sevinci

Hindistan’da kaçan ineği yakalama çalışması

Hindistan’da kaçan ineği yakalama çalışması

Q8 yüzünü gösterdi

Q8 yüzünü gösterdi

Dolarda düşüş sürüyor

Dolarda düşüş sürüyor

Hazine ve Maliye Bakanlığı’ndan yeni kredi paketi

Hazine ve Maliye Bakanlığı’ndan yeni kredi paketi

Amatör Denizcilik Kursu başlıyor
Amatör Denizcilik Kursu başlıyor

Soma Esnaf ve Sanatkarlar Odası tarafından Amatör Denizcilik Kursu ve Amatör Denizcilik Kısa mesafe Telsiz Eğitimi kursları verilecek. Soma Esnaf ve Sanatkarlar Odası tarafından geçtiğimiz yıl yapılan ve büyük ilgi gören Amatör Denizcilik Kursu ve Amatör Denizcilik kısa mesafe telsiz eğitimi kursları yapılacak. 1 Kasım ile 15 Kasım tarihleri arasında başvuruların yapılacağı duyuruldu. Soma Esnaf […]

Soma Esnaf ve Sanatkarlar Odası tarafından Amatör Denizcilik Kursu ve Amatör Denizcilik Kısa mesafe Telsiz Eğitimi kursları verilecek.

Soma Esnaf ve Sanatkarlar Odası tarafından geçtiğimiz yıl yapılan ve büyük ilgi gören Amatör Denizcilik Kursu ve Amatör Denizcilik kısa mesafe telsiz eğitimi kursları yapılacak. 1 Kasım ile 15 Kasım tarihleri arasında başvuruların yapılacağı duyuruldu.
Soma Esnaf ve Sanatkarlar Odası Genel Sekreteri Esin Ayan konu ile ilgili yaptığı açıklamasında ‘Odamız tarafından düzenlenen Amatör Denizcilik Kursu ve Amatör Denizcilik kısa mesafe telsiz eğitimi Kursu için başvurular 1 Kasım 2019 tarihinde başlayacaktır. Kursa katılmak isteyenlerin 15 Kasım 2019 Cuma günü mesai bitimine kadar Odamız Genel Sekreterliğine müracaat etmeleri rica olunur. 23 Kasım Amatör Denizcilik kursu, 30 Kasım telsiz eğitimi kursu verilecektir. Bilgi almak isteyenler 0 532 565 7075 No’lu telefondan bilgi alabilirler’dedi.
The post Amatör Denizcilik Kursu başlıyor appeared first on Soma Karaelmas Gazetesi.

The comments are closed.

ANKET

Sitemi nasıl buldunuz?

Fotoğraf Albümleri
Video Galerileri
Üye Girişi
  • Kullanıcı Adınız
  • Şifreniz