İslam aleminde bayram sevinci

İslam aleminde bayram sevinci

Hindistan’da kaçan ineği yakalama çalışması

Hindistan’da kaçan ineği yakalama çalışması

Q8 yüzünü gösterdi

Q8 yüzünü gösterdi

Dolarda düşüş sürüyor

Dolarda düşüş sürüyor

Hazine ve Maliye Bakanlığı’ndan yeni kredi paketi

Hazine ve Maliye Bakanlığı’ndan yeni kredi paketi

Ankara Yürüyüşü 13 Eylül’de
Ankara Yürüyüşü 13 Eylül’de

Tazminat ve Emeklilik Mağduru 3500 işçi 13 Eylül’de Ankara Yürüyüşünün fitilini ateşliyor. 13 Mayıs 2014 yılında yaşanan Maden faciasının ardından işten atılan 2831 işçi ve Uyar madencilikte işten çıkarılıp haklarını alamayan işçiler 13 Eylül’de Ankara yürüyüşünü başlatıyor. 21 Ağustos’ta gerçekleştirdikleri yürüyüş sonrası hiçbir gelişme kaydedemeyen Tazminat ve Emeklilik Mağduru 3500 maden işçisi yapılan toplantı sonrasında […]

Tazminat ve Emeklilik Mağduru 3500 işçi 13 Eylül’de Ankara Yürüyüşünün fitilini ateşliyor.

13 Mayıs 2014 yılında yaşanan Maden faciasının ardından işten atılan 2831 işçi ve Uyar madencilikte işten çıkarılıp haklarını alamayan işçiler 13 Eylül’de Ankara yürüyüşünü başlatıyor.
21 Ağustos’ta gerçekleştirdikleri yürüyüş sonrası hiçbir gelişme kaydedemeyen Tazminat ve Emeklilik Mağduru 3500 maden işçisi yapılan toplantı sonrasında yeni kararlar aldı.
Alınan kararı Bağımsız Maden İşçileri Sendikası önünde açıklandı. 10 Eylül Salı Günü Saat:10.00’da Ege Linyitleri İşletmesi önünde oturma eylemi yapacak olan Maden işçileri 2 gün boyunca burada oturma eylemi gerçekleştirecek. 13 Eylül Cuma Günü 13 Eylül Parkı’ndan Saat:15.00’de Ankara yürüyüşüne başlanacak.
Tazminat ve Emeklilik Mağduru 3500 işçi adına yapılan açıklamada’ Bizler gibi mağdur olan herkesi bu yürüyüşe bekliyoruz. Tazminatlarımız verilmediği için bu yürüyüşümüzü gerçekleştireceğiz. 5 yıldan beri tazminatlarımız ödenmedi, mağduruz artık başka çaremiz kalmadı. Tek çözüm Ankara’ya yürümektir. TKİ Genel Müdürlüğü bizim muhatabımızmış. Bizde onunla görüşmeye gideceğiz’dediler.
The post Ankara Yürüyüşü 13 Eylül’de appeared first on Soma Karaelmas Gazetesi.

The comments are closed.

ANKET

Sitemi nasıl buldunuz?

Fotoğraf Albümleri
Video Galerileri
Üye Girişi
  • Kullanıcı Adınız
  • Şifreniz