İslam aleminde bayram sevinci

İslam aleminde bayram sevinci

Hindistan’da kaçan ineği yakalama çalışması

Hindistan’da kaçan ineği yakalama çalışması

Q8 yüzünü gösterdi

Q8 yüzünü gösterdi

Dolarda düşüş sürüyor

Dolarda düşüş sürüyor

Hazine ve Maliye Bakanlığı’ndan yeni kredi paketi

Hazine ve Maliye Bakanlığı’ndan yeni kredi paketi

Artık sıra beklemek daha eğlenceli
Artık sıra beklemek daha eğlenceli

Soma Devlet Hastanesi Çocuk Sağılığı ve Hastalıkları Polikliniklerine gelen çocuklar sıralarını oyun oynayarak bekleyecekler. Soma Devlet Hastanesi Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları Polikliniğine gelen çocuklar oturup sıra beklemek yerine artık oyunlarını oynayarak vakit geçirecekler. Doktor sırası beklerken çeşitli oyunlar ile kendilerini eğlendirmeye çalışan veya sıkılan çocuklar artık Soma Devlet Hastanesi yönetimi tarafından oluşturulan çocuk oyun alanlarında […]

Soma Devlet Hastanesi Çocuk Sağılığı ve Hastalıkları Polikliniklerine gelen çocuklar sıralarını oyun oynayarak bekleyecekler.
Soma Devlet Hastanesi Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları Polikliniğine gelen çocuklar oturup sıra beklemek yerine artık oyunlarını oynayarak vakit geçirecekler. Doktor sırası beklerken çeşitli oyunlar ile kendilerini eğlendirmeye çalışan veya sıkılan çocuklar artık Soma Devlet Hastanesi yönetimi tarafından oluşturulan çocuk oyun alanlarında vakit geçirecekler. Bu uygulamanın hayata geçirilmesinde emekleri olan Türkiye Maden İşçileri Sendikasına teşekkür eden Soma Devlet Hastanesi Başhekimi Uzm. Dr. Ali Osman Çağlayan ‘ Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları polikliniklerinin bekleme alanında çocuklarımız için yaptırdığımız oyun alanlarımız ve düzenleme çalışmalarımız tamamlanmış ve kullanıma sunulmuştur. Ayrıca oyun alanının bulunduğu ekrandan ise poliklinik saatleri içinde çocukların ilgisini çekecek yönde çizgi ve animasyon filmleri oynatılmaya başlandı. Artık ebeveynlerimiz doktor sırasını çocuklarını oyun alanlarında bırakarak bekleyecekler’dedi.
The post Artık sıra beklemek daha eğlenceli appeared first on Soma Karaelmas Gazetesi.

The comments are closed.

ANKET

Sitemi nasıl buldunuz?

Fotoğraf Albümleri
Video Galerileri
Üye Girişi
  • Kullanıcı Adınız
  • Şifreniz