İslam aleminde bayram sevinci

İslam aleminde bayram sevinci

Hindistan’da kaçan ineği yakalama çalışması

Hindistan’da kaçan ineği yakalama çalışması

Q8 yüzünü gösterdi

Q8 yüzünü gösterdi

Dolarda düşüş sürüyor

Dolarda düşüş sürüyor

Hazine ve Maliye Bakanlığı’ndan yeni kredi paketi

Hazine ve Maliye Bakanlığı’ndan yeni kredi paketi

Astronomik zam onların takdiri
Astronomik zam onların takdiri

Soma Ticaret ve Sanayi Odası Eski Başkanı Hakan Işık ve yönetim Kurulu üyeleri basın açıklaması yaparak ‘Aidatları düşük tutarak, Türkiye’deki en ucuz 4 odadan biri olmakla gurur duyduk’ ifadelerini kullandı. Soma Ticaret ve Sanayi Odası eski yönetimi basın açıklaması yaparak Başkan Cem Doğan’ın açıklamalarına cevap vermeyeceklerini dile getirdi. ‘Üyelerimizin zor bir süreçten geçtiğini düşünerek aidatları […]

Soma Ticaret ve Sanayi Odası Eski Başkanı Hakan Işık ve yönetim Kurulu üyeleri basın açıklaması yaparak ‘Aidatları düşük tutarak, Türkiye’deki en ucuz 4 odadan biri olmakla gurur duyduk’ ifadelerini kullandı.

Soma Ticaret ve Sanayi Odası eski yönetimi basın açıklaması yaparak Başkan Cem Doğan’ın açıklamalarına cevap vermeyeceklerini dile getirdi.
‘Üyelerimizin zor bir süreçten geçtiğini düşünerek aidatları biz düşük tuttuk bununla da gurur duyduk’ ifadelerini kullanan Soma Ticaret ve Sanayi Odası Eski Başkanı Hakan Işık ve Yönetimi zorunlu basın açıklaması yayınladı.
Yapılan Zorunlu Açıklamada şu sözlere yer verildi;
Soma Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı Syn. Cem Doğan’nın yerel basına yaptığı açıklamaları üzüntü ile karşıladık ama “kötü söz sahibine aittir” diyerek cevap vermeyi yersiz buluyor, değerlendirmeyi kamuoyunun takdirine bırakıyoruz.
Geçtiğimiz dönemde, bu tarz kurumlarda verilen hizmetlerin bayrak yarışı mantığıyla yapılması gerektiğinin bilinci ile çalıştık. Bizden önceki yönetimlere verdikleri hizmetlerden dolayı teşekkür ederek yaptıklarını anlayıp, üzerine nasıl bir şeyler ilave ederiz hesabı ile hareket ettik. Bu hizmetleri verirken de üyelerimizin zor bir süreçten geçtiğini düşünerek, maden kazası ve soma kömürlerindeki tahsilat sorunu, üye aidatlarını bütçemizin elverdiği ölçüde düşük tuttuk, Türkiye’deki en ucuz dört odadan biri olmakla da gurur duyduk, mevcut yönetim aidat fiyatlarına astronomik bir oranda zam yapmaya karar vermiş ve uygulamıştır, bu onların takdiridir.
Son olarak R. Wilkins’ın “Geçmişi bir kitap gibi kullanın, sığınılacak bir ev gibi değil” sözünü hatırlatarak, fikirlerimize başvurulduğu anda elimizi her zaman taşın altına koyacağımızı belirtir kamuoyuna saygılarımızı sunarız”
The post Astronomik zam onların takdiri appeared first on Soma Karaelmas Gazetesi.

The comments are closed.

ANKET

Sitemi nasıl buldunuz?

Fotoğraf Albümleri
Video Galerileri
Üye Girişi
  • Kullanıcı Adınız
  • Şifreniz