İslam aleminde bayram sevinci

İslam aleminde bayram sevinci

Hindistan’da kaçan ineği yakalama çalışması

Hindistan’da kaçan ineği yakalama çalışması

Q8 yüzünü gösterdi

Q8 yüzünü gösterdi

Dolarda düşüş sürüyor

Dolarda düşüş sürüyor

Hazine ve Maliye Bakanlığı’ndan yeni kredi paketi

Hazine ve Maliye Bakanlığı’ndan yeni kredi paketi

Avdan Mahallesinin Deresi Temizlendi
Avdan Mahallesinin Deresi Temizlendi

MASKİ Genel Müdürlüğü, Soma ilçesine bağlı Avdan Mahallesi’nde dere temizlik çalışması gerçekleştirerek, taşkın sıkıntısına karşı önlem aldı. Manisa Su ve Kanalizasyon İdaresi (MASKİ) Genel Müdürlüğü, yaşanabilecek olası taşkın sıkıntılarına karşı il genelindeki dere temizlik çalışmalarını aralıksız sürdürüyor. Bu kapsamda, Çevre Koruma ve Kontrol Dairesi Başkanlığı ekipleri, Soma ilçesine bağlı Avdan Mahallesi’nde 2500 metrelik dere temizliği […]

MASKİ Genel Müdürlüğü, Soma ilçesine bağlı Avdan Mahallesi’nde dere temizlik çalışması gerçekleştirerek, taşkın sıkıntısına karşı önlem aldı.

Manisa Su ve Kanalizasyon İdaresi (MASKİ) Genel Müdürlüğü, yaşanabilecek olası taşkın sıkıntılarına karşı il genelindeki dere temizlik çalışmalarını aralıksız sürdürüyor. Bu kapsamda, Çevre Koruma ve Kontrol Dairesi Başkanlığı ekipleri, Soma ilçesine bağlı Avdan Mahallesi’nde 2500 metrelik dere temizliği gerçekleştirdi. Yapılan çalışma da suyun akışını engelleyen rüsubat ortadan kaldırılırken, yağışlı havalarda meydana gelebilecek taşkın sıkıntısına karşı da önlem alındı.
“Ekipler güzel bir çalışma yaptı”
Avdan Mahalle Muhtarı Halil Eroğlu, “MASKİ Genel Müdürlüğü Çevre Koruma ve Kontrol Dairesi Başkanlığı ekipleri, mahallemizde bulunan derede temizlik çalışması yaptı. Ekiplerin özverili çalışmasını takdir ediyorum. Canla başla çalışarak harika bir iş çıkardılar. Taşkın sorunu yaşamayacağız. Emeği geçen herkese teşekkür ediyorum” dedi.
The post Avdan Mahallesinin Deresi Temizlendi appeared first on Soma Karaelmas Gazetesi.

The comments are closed.

ANKET

Sitemi nasıl buldunuz?

Fotoğraf Albümleri
Video Galerileri
Üye Girişi
  • Kullanıcı Adınız
  • Şifreniz