İslam aleminde bayram sevinci

İslam aleminde bayram sevinci

Hindistan’da kaçan ineği yakalama çalışması

Hindistan’da kaçan ineği yakalama çalışması

Q8 yüzünü gösterdi

Q8 yüzünü gösterdi

Dolarda düşüş sürüyor

Dolarda düşüş sürüyor

Hazine ve Maliye Bakanlığı’ndan yeni kredi paketi

Hazine ve Maliye Bakanlığı’ndan yeni kredi paketi

‘Ayağın ve yüreğin ısınsın’
‘Ayağın ve  yüreğin ısınsın’

Kurtuluş İlkokulu öğrencileri ‘ Bir çorap Bir Kitap’ projesi kapsamında Yağcıllı İlkokulu Kardeş okul seçerek ziyaret etti. Kurtuluş İlkokulu öğrencileri tarafından örnek bir proje hayata geçirildi. Ayağın ve Yüreğin ısınsın anlamını taşıyan ‘Bir çorap, Bir Kitap’ projesi ile Yağcıllı ilkokulunu kardeş okul seçerek ziyaret ettiler. Kurtuluş İlkokulu Öğrencileri, bir insanın yüreğine dokunmanın ne demek olduğunu […]

Kurtuluş İlkokulu öğrencileri ‘ Bir çorap Bir Kitap’ projesi kapsamında Yağcıllı İlkokulu Kardeş okul seçerek ziyaret etti.

Kurtuluş İlkokulu öğrencileri tarafından örnek bir proje hayata geçirildi. Ayağın ve Yüreğin ısınsın anlamını taşıyan ‘Bir çorap, Bir Kitap’ projesi ile Yağcıllı ilkokulunu kardeş okul seçerek ziyaret ettiler.
Kurtuluş İlkokulu Öğrencileri, bir insanın yüreğine dokunmanın ne demek olduğunu yaşatmak ve paylaşma becerilerini kazandırmak ile birlikte kitap okuma alışkanlığını arttırmak amacıyla hazırladıkları “Bir Çorap Bir Kitap (Ayağın Ve Yüreğin Isınsın)” Projesi kapsamında Yağcıllı ilkokulunu Kardeş okul seçerek ziyarette bulundular
Öğrenciler, diğer arkadaşlarına hazırlamış oldukları hediyeleri taktim ettiler.
Bu proje kapsamında hem okuma kültürünün yaygınlaştırılması hem de değerler eğitimi kapsamında; dayanışma, işbirliği, toplumsal duyarlılığın artırılması, empati kurabilme ve iletişimin artırılması hedeflendiği belirtildi.
The post ‘Ayağın ve yüreğin ısınsın’ appeared first on Soma Karaelmas Gazetesi.

The comments are closed.

ANKET

Sitemi nasıl buldunuz?

Fotoğraf Albümleri
Video Galerileri
Üye Girişi
  • Kullanıcı Adınız
  • Şifreniz