İslam aleminde bayram sevinci

İslam aleminde bayram sevinci

Hindistan’da kaçan ineği yakalama çalışması

Hindistan’da kaçan ineği yakalama çalışması

Q8 yüzünü gösterdi

Q8 yüzünü gösterdi

Dolarda düşüş sürüyor

Dolarda düşüş sürüyor

Hazine ve Maliye Bakanlığı’ndan yeni kredi paketi

Hazine ve Maliye Bakanlığı’ndan yeni kredi paketi

Başarının yolu İletişim
Başarının yolu İletişim

Kurtuluş İlkokulu öğretmenleri, Okul Aile İşbirliği kapsamında, öğrencileri evlerinde ziyaret ederek, çocuk ve aileleri ile iletişimi canlı tutuyorlar. Kurtuluş İlkokulu öğretmenleri bir yandan öğrencilerinin başarısı için çaba sarf ederken diğer yandan da veli, öğrenci ve okul iş birliğini geliştirmek için çalışma yürütüyor. Bu kapsamda ev ziyaretleri yapan öğretmenler, hem öğrencilerinin çalışma koşullarını yerinde görme fırsatı […]

Kurtuluş İlkokulu öğretmenleri, Okul Aile İşbirliği kapsamında, öğrencileri evlerinde ziyaret ederek, çocuk ve aileleri ile iletişimi canlı tutuyorlar.

Kurtuluş İlkokulu öğretmenleri bir yandan öğrencilerinin başarısı için çaba sarf ederken diğer yandan da veli, öğrenci ve okul iş birliğini geliştirmek için çalışma yürütüyor. Bu kapsamda ev ziyaretleri yapan öğretmenler, hem öğrencilerinin çalışma koşullarını yerinde görme fırsatı buluyor hem de veli okul ilişkisinin gelişmesini sağlıyor.
Kurtuluş İlkokulu öğretmenleri, Okul Aile İşbirliği kapsamında öğrencileri evlerinde ziyaret ederek davranış ve başarılarına katkı sağladıklarını ifade ederek ‘Öğrenciler öğretmenlerini evde görünce çok etkilenip mutlu oluyorlar. Kendini daha güçlü hissediyor. Onlara verdiğimiz değeri daha iyi anlıyorlar. Ziyaretlerimizle velilerimizin okula olan ilgileri çok arttı. Çocuklarda çok büyük değişimler oldu. Öğrenciler öğretmenlerini evlerinde görünce çok etkileniyor’ dediler.
Soma Milli Eğitim Müdürlüğü ise bu örnek çalışma için Kurtuluş İlkokulu öğretmen ve idarecilerini tebrik etti.
The post Başarının yolu İletişim appeared first on Soma Karaelmas Gazetesi.

The comments are closed.

ANKET

Sitemi nasıl buldunuz?

Fotoğraf Albümleri
Video Galerileri
Üye Girişi
  • Kullanıcı Adınız
  • Şifreniz