İslam aleminde bayram sevinci

İslam aleminde bayram sevinci

Hindistan’da kaçan ineği yakalama çalışması

Hindistan’da kaçan ineği yakalama çalışması

Q8 yüzünü gösterdi

Q8 yüzünü gösterdi

Dolarda düşüş sürüyor

Dolarda düşüş sürüyor

Hazine ve Maliye Bakanlığı’ndan yeni kredi paketi

Hazine ve Maliye Bakanlığı’ndan yeni kredi paketi

Başkan Tulup, Gazeteciler unutmadı
Başkan Tulup, Gazeteciler unutmadı

Belediye Başkanı Ali Tulup, 10 Ocak Çalışan Gazeteciler Gününde Soma’da görev yapan basın mensupları ile bir araya geldi. Belediye Başkanı Ali Tulup, 10 Ocak Çalışan Gazeteciler Günü nedeni ile basın mensupları ile bir araya geldi. Basın mensupları ile sohbet eden Başkan Tulup, ‘Göreve geldiğim 2014 yılından bu yana sizlerle uyum içinde çalışıyoruz. Toplumun menfaatleri içerisinde […]

Belediye Başkanı Ali Tulup, 10 Ocak Çalışan Gazeteciler Gününde Soma’da görev yapan basın mensupları ile bir araya geldi.
Belediye Başkanı Ali Tulup, 10 Ocak Çalışan Gazeteciler Günü nedeni ile basın mensupları ile bir araya geldi.
Basın mensupları ile sohbet eden Başkan Tulup, ‘Göreve geldiğim 2014 yılından bu yana sizlerle uyum içinde çalışıyoruz. Toplumun menfaatleri içerisinde her zaman uyumla çalıştığınıza şahitlik ederim. Esnaf Odası Başkanımız Ali Ayan’ın da dediği gibi Fakülte bizler içinde olmazsa olmazlarımız arasındadır. Bu konuda sizlerin daha çok desteklerine ihtiyacımız var. Organize Sanayi Bölgesinden sonra Soma’nın en önemli ihtiyacı Fakülte’dir. Bunun içinde Ak Parti Manisa Milletvekilimiz Mehmet Ali Özkan, İlçe Başkanımız Mehmet Ali Aksoy ile birlikte Soma’ya bir fakülte kazandırma gayreti içindeyiz. Çözüm noktasında Sivil Toplum Örgütleri, Soma halkı ve Basın mensupları olarak sizlerin desteğini arkamızda hissetmek bizlere güç verecektir’dedi.
The post Başkan Tulup, Gazeteciler unutmadı appeared first on Soma Karaelmas Gazetesi.

The comments are closed.

ANKET

Sitemi nasıl buldunuz?

Fotoğraf Albümleri
Video Galerileri
Üye Girişi
  • Kullanıcı Adınız
  • Şifreniz