İslam aleminde bayram sevinci

İslam aleminde bayram sevinci

Hindistan’da kaçan ineği yakalama çalışması

Hindistan’da kaçan ineği yakalama çalışması

Q8 yüzünü gösterdi

Q8 yüzünü gösterdi

Dolarda düşüş sürüyor

Dolarda düşüş sürüyor

Hazine ve Maliye Bakanlığı’ndan yeni kredi paketi

Hazine ve Maliye Bakanlığı’ndan yeni kredi paketi

BİS Hata veriyor
BİS Hata veriyor

Manisa Büyükşehir Belediyesi, Bölgesel Isıtma Sistemi’ni beceremiyor. Manisa Büyükşehir Belediyesi’ne devredilmesinin ardından sürekli sıkıntılar yaşanan Bölge Isıtma Sistemininin 1 Kasım itibari ile ısıtmasını bekleyen vatandaşlar büyük bir hüsran ile karşılaştı. Bazı yerlerde bölge ısıtma sistemi ile ısınılsa da bazı yerlerde aynı verimin alınmaması vatandaşları çileden çıkarmaya başladı. Havalar sıcak gitse de ev içlerinde özellikle gece […]

Manisa Büyükşehir Belediyesi, Bölgesel Isıtma Sistemi’ni beceremiyor.

Manisa Büyükşehir Belediyesi’ne devredilmesinin ardından sürekli sıkıntılar yaşanan Bölge Isıtma Sistemininin 1 Kasım itibari ile ısıtmasını bekleyen vatandaşlar büyük bir hüsran ile karşılaştı.

Bazı yerlerde bölge ısıtma sistemi ile ısınılsa da bazı yerlerde aynı verimin alınmaması vatandaşları çileden çıkarmaya başladı. Havalar sıcak gitse de ev içlerinde özellikle gece soğuk olması nedeni ile bebekleri olan aileler sürekli elektrikli soba ile ısınmaya çalıştıklarını ifade ederek ‘ Yapamıyorsanız, Doğalgaza izin verin’ demeye başladı.
Geçtiğimiz yıl da sıkıntılar nedeni ile bir türlü verim alınamayan sıcak su ile ısınmadan bu sene ümitli olan vatandaşlar daha havalar soğumadan bu ümitlerinin boşa çıktığını ifade etmeye başladılar.
Bölge Isıtma Sistemi ile ısınmaya çalışan vatandaşlar sürekli sosyal medya üzerinden Manisa Büyükşehir Belediyesine tepki göstermeye başladılar.
Bazı vatandaşlar ‘ Bölge Isıtma Sistemini yapamıyorsanız, Doğalgaza izin verin. Paramızı iade edin. Daha 20 gün içinde bu kadar sorun yaşanıyorsa, kış boyunca bizler ne yapacağız. Her ay fatura gönderip, ödeme uyarısı yapmayı bilen Büyükşehir Belediyesi neden yaz boyunca hiçbir kontrol yapmaz, arızalarını gidermez, bizleri mağdur eder. Yapamıyorsunuz işte, bu işi beceremiyorsunuz. Paramızı ödeyin, Doğalgaz için yol açın. Hava kirliliğini en aza indirelim diye bir proje yapılıyor. Övüne övüne anlatılıyor, ancak yapılan çalışma fos çıkıyor. Bu kadar insanın vebalinin altına girilmez. Bir an önce havalar soğumadan çare bulunsun.’dediler.
The post BİS Hata veriyor appeared first on Soma Karaelmas Gazetesi.

The comments are closed.

ANKET

Sitemi nasıl buldunuz?

Fotoğraf Albümleri
Video Galerileri
Üye Girişi
  • Kullanıcı Adınız
  • Şifreniz